• 0
I nižší fotbalové soutěže postupně spějí k závěrečnému zúčtování. Kupříkladu v přeboru Středočeského kraje chybí pět kol do konce a situace pro některé týmy začíná být kritická. A je ještě kritičtější tehdy, pokud se jim nedaří vyhrávat, jako tomu bylo v 25. kole. Podívejte se na gólové momenty z jednotlivých duelů na přiloženém videu.

Zatímco fotbalisté Ovčár si jdou za svým cílem, tedy za ovládnutím této soutěže (porazili Sedlčany 3:1 a náskok na druhé Benátky zvýšili na šest bodů), týmy z dolní poloviny tabulky se trápí.

Vůbec se nedaří rezervě Čáslavi, jež je na posledním místě. Ta potvrdila své postavení vysokou domácí porážkou 0:3 s Dobříší, když od 42. minuty hrála o deseti. Přesto měla šance na vstřelení branky.

"Pětadvacet minut jsme byli jasně lepší, Dobříš jsme zatlačili. Tři gólové šance měl Špičák, dvakrát šel sám na brankáře a jednou z malého vápna přehlavičkoval. Během pětadvaceti minut jsme výsledek mohli otočit," řekl pro klubový web kouč Miroslav Paták.

"Bohužel jsme to tam nedostali. Hosté chodili do brejků, ke konci zápasu měli šance i oni," dodal.

Ani předposlední Čelákovice nezazářily. Na domácím hřišti podlehly Klecanům 1:2 a připsaly si už osmnáctou porážku v této sezoně.

Výsledky 25. kola: Libiš - Benátky 3:0, Příbram - Beroun 0:0, Čáslav B - Dobříš 0:3, Čelákovice - Klecany 1:2, Ovčáry - Sedlčany 3:1, Jíloviště - Nymburk 0:3, N. Strašecí - Rakovník 0:4, Vraný - Semice 4:1.

1. Sokol Ovčáry 25 20 4 1 75:20 64
2. SK Benátky n. Jiz. 25 19 1 5 74:27 58
3. Sokol Libiš 25 16 6 3 48:19 54
4. MFK Dobříš 25 15 3 7 66:39 48
5. Tatran Rako Rakovník 25 10 8 7 49:48 38
6. Český lev-Union Beroun 25 11 5 9 41:46 38
7. Sokol Nové Strašecí 25 12 2 11 43:59 38
8. Sokol Vraný 25 10 5 10 41:45 35