• 0
Někdy čtyři góly mohou stačit i ke čtyřem výhrám, ne tak v případě fotbalistů rezervy druholigové Čáslavi, kteří hrají přebor Středočeského kraje. V duelu 24. kola jeli bojovat o důležité body do Berouna, ale vrátili se s prázdnou. Prohráli totiž "hokejově" 4:5. A starosti se záchranou jsou čím dál větší... Podívejte se na video.

Hostující Čáslav B se sice zásluhou Frejlacha dostala do vedení, jenže Beroun ještě do poločasové přestávky stihl nastřílet čtyři branky za sebou a vybudoval si slušný náskok.

I o ten ale přišel, hosté srovnali na 4:4, ale ani na bod nakonec nedosáhli.

V 86. minutě totiž dovršil hattrick Novák, když blafákem oklamal čáslavského gólmana a ze strany pálil do prázdné branky.

"Za druhý poločas jsme si zasloužili v Berouně vyhrát. Soupeře jsme mleli. Na druhou stranu jsme opět dostali lehké a školácké góly. Takže si bodovat nezasloužíme," smutnil kouč čáslavské rezervy Miroslav Paták pro klubový web.

Čáslav B tak stále zůstává poslední s pouhými 14 body. V příštím kole doma hostí čtvrtou Dobříš.

Výsledky 24. kola: Dobříš - Jíloviště 2:1, Beroun - Čáslav B 5:4, Klecany - Ovčáry 0:3, Semice - Rakovník 1:1, Nymburk - N. Strašecí 1:1, Benátky - Spartak Příbram 2:1, Sedlčany - Libiš 2:4, Vraný - Čelákovice 4:2.

1. Ovčáry 24 19 4 1 72:19 61
2. Benátky 24 19 1 4 74:24 58
3. Libiš 24 15 6 3 45:19 51
4. Dobříš 24 14 3 7 63:39 45
5. N.Strašecí 24 12 2 10 43:55 38
6. Beroun 24 11 4 9 41:46 37
7. Tn Rakovník 24 9 8 7 45:48 35
8. Jíloviště 24 9 5 10 32:36 32