• 0
Jasná záležitost. Přestože měli fotbalisté Františkových Lázní výhodu domácího hřiště, zápas s vedoucím celkem tabulky přeboru Karlovarského kraje z Mariánských Lázní nezvládli a prohráli vysoko 0:4. Podívejte se na video.

Hosté z Mariánských Lázní se ujali vedení už na začátku 8. minuty zásluhou Jakubíka. O necelých dvacet minut později se krásnou technickou střelou z hranice velkého vápna postaral o dvougólový náskok Labai.

Zbylé dvě trefy si Mariánské Lázně schovaly až na úplný závěr duelu, na 3:0 zvyšoval Drahorád a na konečných 4:0 pro hosty dával Bílek.

Dařilo se i druhému týmu tabulky. Nové Sedlo zavítalo do Citic, odkud si přivezlo vysokou výhru 5:0.

Rozdíl mezi prvními dvěma celky karlovarského přeboru zůstává tak nadále tříbodový.

Výsledky 20. kola: FC Cheb - Král. Poříčí 1:0, Březová - St. Role 4:0, Nejdek - Chodov 2:1, Citice - N. Sedlo 0:5, Lomnice - Hor. Slavkov 3:3, na pen. 2:3, Fr. Lázně - Mar. Lázně 0:4, Toužim - Ostrov 2:1.

1. FC Viktoria Mariánské Lázně 20 15 2 3 65:19 49
2. Baník Union Nové Sedlo 20 13 4 3 62:25 46
3. FK Ostrov 20 13 2 5 66:33 41
4. FK Olympie Březová 19 13 1 5 64:34 40
5. SK Toužim 20 11 4 5 66:37 40
6. DDM Stará Role 20 9 2 9 46:39 30
7. FK Nejdek 19 9 2 8 39:41 30
8. FC Cheb 20 8 2 10 41:55 27