• 0
Oba týmy mají sice dostatečný náskok na poslední příčky, přesto se o sestup strachují. Není totiž jisté, kolik fotbalových klubů půjde z Pražská teplárenská přeboru o soutěž níže. Vzájemný souboj Motorletu B a rezervy střížkovských Bohemians tak měl napovědět, které z těchto mužstev se bude více strachovat. Jenže situace je dál zamotaná, tento zápas 23. kola skončil nerozhodně 1:1. Podívejte se na video.

Hosté ze Střížkova byli posilněni o hráče druholigového "áčka" a také se dostali ve 23. minutě zásluhou Hovorky do vedení.

"V áčku je přes dvacet lidí, nás v béčku je dvanáct, třináct, vždycky za nás jde někdo hrát," přiblížil praxi v klubu kouč František Lukačovič pro fotbalpraha.cz.

I domácí tým má své A-mužstvo, jež hraje v divizi. Jenže to se potýká s nedostatkem hráčů, a proto se musel Motorlet B spoléhat na své zdroje. "Hráče musím pochválit, rozdíl mezi nimi a fotbalisty z druholigového kádru nebyl vidět," řekl trenér David Lukeš po utkání.

Z většího počtu šancí ovšem rezerva Motorletu vytěžila pouze vyrovnávací branku Tobolky v 65. minuty a soupeři se tak rozešli smírně.

Na poslední Uhříněves oba celky ztrácí sedm kol před koncem soutěže shodně 17 bodů.

Motorlet Praha B - Bohemians Praha B 1:1
65. Tobolka - 23. Hovorka.

Ostatní výsledky 23. kola: Libuš - Háje 0:2, U. Vršovice - Admira Praha B 3:1, Radotín - Uhelné sklady 1:3, Meteor B - V. Žižkov B 2:0, Královice - Uhříněves 7:0, Př. Kopanina - Třeboradice 2:3, Zbraslav - ČAFC 0:2.

1. Sokol Královice 24 16 5 3 71:33 53
2. FSC Libuš 23 12 3 8 46:32 39
3. SK Union Vršovice 23 12 2 9 33:27 38
4. ČAFC Praha 24 11 3 10 53:39 36
5. SK Uhelné sklady Praha 23 10 6 7 39:29 36
6. FK Viktoria Žižkov B 23 9 7 7 33:26 34
7. FK Admira Praha B 23 9 6 8 44:39 33
8. FC Háje Jižní Město 23 9 6 8 40:42 33