• 0
Remíza s Brozany zapomenuta. Fotbalisté Louňovic, nováčka divize B, se opět vrací na vítěznou vlnu, ve 20. kole porazili doma Neratovice/Byškovice 2:0, když se prosadili těsně před poločasovou přestávkou a pak krátce po ní. Vyhrál i Vyšehrad a to znamená jediné - rozestup mezi těmito celky je i nadále šestibodový. Podívejte se na video.

Louňovice využily domácího prostředí ve 43. minutě. Hostující beci se nedohodli v odkopu balónu a pro útočníka Nikla už nebyl problém zakončit sólo gólem do šatny.

A hned po návratu na hřiště dostaly Neratovice/Byškovice další direkt.

Jeden z hostujících obránců zvolil místo odkopu malou domů, jenže ta byla krátká. Louňovický fotbalista ji snadno doběhl, poslal míč před odkrytou branku a tam ho Běhounek dorazil do sítě.

"Velká škoda, porazili jsme se sami. Soupeři jsme vítězství doslova donesli do jejich kabiny. Tak fatální hrubky by se hodily do silvestrovského programu a zcela degradují dobrou hru," říkal zklamaně trenér Neratovic/Byškovic Jiří Kafka pro klubový web.

To jeho protějšek Karel Jeřábek byl o poznání spokojenější. "Vítězství je pro nás velmi cenné a satisfakcí zároveň. Vrátili jsme naši jedinou porážku, mužstvo chválím za přístup, zejména za druhý poločas," sdělil klubovému webu Louňovic.

Poslední tým tabulky Loko Chomutov se vydal na hřiště druhého Vyšehradu a favorit utkání potvrdil svou pozici, když vyhrál 5:0 (dvakrát se prosadil Macháček). Chomutov tak ztrácí na patnácté Štětí pět bodů.

Výsledky 20. kola: Aritma Praha - Kladno 4:3, Štětí - Žatec 2:2, Motorlet Praha - Lovosice 1:1, Litol - Souš 2:1, Nový Bor - Brozany 2:2, Vyšehrad - Loko Chomutov 5:0, Český Brod - Úvaly 2:0, Louňovice - Neratovice/Byškovice 2:0.

1. Slavia Louňovice 20 14 5 1 51:16 47
2. FK Slavoj Vyšehrad 20 13 2 5 45:22 41
3. FK Baník Souš 20 11 1 8 39:24 34
4. FK Neratovice - Byškovice 20 9 5 6 25:24 32
5. FK Motorlet Praha 20 8 6 6 33:29 30
6. FC Nový Bor 20 8 5 7 36:34 29
7. Sokol Brozany 20 6 8 6 28:23 26
8. SK Český Brod 20 7 5 8 30:37 26