• 0
Jeho otec, legendární fotbalový útočník Horst Siegl starší, se má podle informací klubového webu Blšan stát asistentem Jozefa Chovance ve slovenském Ružomberoku. Proto byl v sestavě kdysi ligového celku v duelu proti Modré pouze jeho syn. Ten se prezentoval výborným výkonem, který korunoval dvěma góly. Na videu najdete sestřihy i ostatních zápasů 18. kola přeboru Ústeckého kraje.

Blšany už jen vzpomínají na doby, kdy sváděly souboje se Spartou či Slavií. Teď bojují v krajském přeboru a na první Bílinu ztrácí pět bodů.

Ve víkendovém utkání zvítězili po dvanácté v sezoně (zatím neremizovali), Modrou přetlačili 3:1.

Úvodní gól zápasu padl těsně před poločasovou přestávkou, když proměněnou penaltou poslal domácí do vedení tvrdou ranou Prückner.

Poté už za Blšany pálil pouze mladý Siegl. A oba góly padly z takřka identických míst.

Horst Siegl mladší

Nejprve se prosadil v 63. minutě. Ideálně ho našel jeho spoluhráč Pilař, Siegl junior byl zcela volný a mohl pálit do odkryté branky. O třináct minut později se prezentoval přesnou dorážkou zblízka.

Hosté z Modré sice ještě snížili, ale trefa Cimpla z 81. minuty už jenom zmírnila skóre na konečných 3:1 z pohledu domácích. Cimpl zužitkoval rohový kop, který gólman Matějka podběhl.

Tabulku ústeckého přeboru nyní vedou fotbalisté Bíliny. Těsně zdolali Proboštov 1:0 a na druhou Krupku, jež si stejným poměrem poradila s Milešovem, mají pouze jednobodový náskok.

Bílina míří v příštím kole na hřiště předposledního Děčína. Upevní si svou pozici?

Výsledky 18. kola: Vilémov - Kadaň 6:2, Litvínov - Děčín 4:0, Bílina - Proboštov 1:0, Litoměřice - Hor. Jiřetín 1:1, na pen. 3:2, Březno - Louny 1:0, Blšany - Modrá 3:1, Krupka - Milešov 1:0, Neštěmice - Modlany 4:2.

1. FK Bílina 18 10 6 2 31:10 41
2. TJ Krupka 18 11 5 2 49:22 40
3. FK Litoměřice 18 9 8 1 39:17 38
4. FK Chmel Blšany 18 11 2 5 48:27 36
5. FK Litvínov 18 9 4 5 38:22 32
6. SK Stap-Tratec Vilémov 18 9 3 6 46:30 31
7. TJ Proboštov 18 7 4 7 34:31 29
8. Jiskra Modrá 18 8 3 7 31:30 29