Vladan Milosavljev rozhodl zápas Ostravy se Slováckem

Vladan Milosavljev rozhodl zápas Ostravy se Slováckem | foto: Radek Kalhous, MAFRA

Chci se ukázat a vrátit se do sestavy, řekl hrdina Ostravy Milosavljev

• 0
Na hřiště vběhl v 60. minutě. A za 22 minut krásnou trefou z přímého kopu rozhodl o výhře Baníku nad Slováckem 2:1. Vladan Milosavljev radostí kroužil po hřišti.

"Jsem šťastný, že to tam spadlo," smál se. "Takový gól jsem dal snad před pěti roky, když jsem ještě hrál v Makedonii."

Milosavljev byl v této sezoně desetkrát v základní sestavě Baníku. Po utkání s Brnem (1:1) z ní vypadl. V dalších dvou utkáních střídal a proti Dukle nemohl hrát kvůli čtyřem žlutým kartám.

Utkání Ostrava versus Slovácko ve videoreportáži

Nevadilo vám, že jste vypadl ze základu?
To je fotbal, i velcí hráči střídají. Trenér viděl, že jsem neměl formu. Ale pracoval jsem dál a čekal na šanci.

Měl jste proti Slovácku o to větší motivaci?
Určitě. Chci se ukázat, abych se vrátil do sestavy. Pořád chci hrát, i když moje forma asi klesla, ale snad jsem se už zase zvedl, co jsem si dva tři zápasy odpočinul.

Čím to, že jste v této sezoně pořád ještě neudrželi čisté konto?
To už je zbytečné řešit... Je to naše chyba, týmová. Budeme si s tím muset poradit v zimní přípravě. Ale obrovsky důležité, neskutečně moc, jsou tři body. Jsme zpátky mezi týmy, které jsou kolem nás. Uvidíme, jak dopadnou další ligové zápasy, ale už nejsme úplně dole. Hlavně doufám, že po příštím zápase na Slavii zase na poslední příčku neklesneme.

1. AC Sparta PrahaSparta 29 23 4 2 66:25 73
2. SK Slavia PrahaSlavia 29 21 6 2 60:22 69
3. FC Viktoria PlzeňPlzeň 29 18 5 6 64:33 59
4. FC Baník OstravaOstrava 29 13 5 11 46:37 44
5. FK Mladá BoleslavMl. Boleslav 29 12 7 10 49:45 43
6. 1. FC SlováckoSlovácko 29 11 7 11 37:38 40
7. FC Slovan LiberecLiberec 29 10 9 10 44:44 39
8. SK Sigma OlomoucOlomouc 29 10 7 12 39:41 37