Český vlak od devíti hodin razil z Prahy trasu Kolín, Pardubice, Choceň, Ústí nad Orlicí a Letohrad. Moravský jel přes Vyškov, Kojetín, Přerov, Hranice na Moravě a Ostrava. Oba měly konečnou stanici ve Vratislavi, kde se večer od 20.45 hraje duel Česko versus Rusko.
Zobrazit celou fotogaleriiProhlédněte si pohodlně všechny fotografie |