Hlavičkuje Martin Kuncl ze Slovácka

Hlavičkuje Martin Kuncl ze Slovácka | foto: Jan Karásek, MAFRA

Slovácký Kuncl po ostudě v Brně: Tolik branek? To není normální ani v okrese

• 9
Obránce fotbalového Slovácka Martin Kuncl působil po utkání v Brně poněkud zmateně: "Kolik to vlastně skončilo?" ptal se novinářů poté, co si podal ruce se slavícími protihráči. Prohráli jste 0:7.

Je to pro nás katastrofa. Tolik branek... To přece není normální ani v okresním přeboru. Podcenili jsme začátek, zaspali jsme ho. Dostali jsme brzo góly a tím se dostalo Brno na koně. Báli jsme se hrát fotbal.

Vy jste byl u situace před první penaltou. Došlo k nějakému vašemu kontaktu s brněnským Střeštíkem?
Nechci to komentovat, ať si hráč sáhne do svědomí, jestli uklouzl, nebo jsem se ho dotkl. Na videu je to také vidět.

Utkání Brno - Slovácko ve videoreportáži

Vy to nevíte?
Uklouzl, ale však on vám to řekne sám.

Co jste si pak na hřišti říkali?
Je to můj protihráč, ale dřív jsme spolu trénovali. Měl by se nad sebou zamyslet. Já bych se měl zase zamyslet nad výkonem, jaký jsem já imy jako mužstvo předvedli. Víc o tom nechci mluvit.

Předpokládám, že na pivo spolu vy dva nepůjdete.
Já jsem na hřišti horká hlava, tam se ale vybiju a mimo hřiště jsem pak flegmatik. Po zápase si v hlavě všechno v klidu zhodnotím, zklidním se a pak s ním klidně na to pivo zajdu. Ale já pivo stejně nepiju.

Emoce po tomto momentu s vámi lomcovaly celý zápas, že?
Určitě. Jsem hráč, který těžko snáší křivdu, kterou jsem cítil. Ale v tu chvíli jsme prohrávali jen 0:1, pořád jsme měli dost času stav zvrátit. My jsme pak dělali neuvěřitelné chyby, které soupeř potrestal.

První poločas jste prohráli 0:4, jaké byly pokyny pro ten druhý, který dopadl podobně špatně?
Není to nic příjemného. Venku, bez vyloučeného hráče a nula čtyři v poločase... Ten zápas už je de facto rozhodnutý. Chtěli jsme zvládnout druhý poločas se ctí, ale byli jsme tak psychicky zlomení, že ani to se nám nepovedlo.