Lukáš Magera ještě v ostravském dresu.

Lukáš Magera ještě v ostravském dresu. | foto: Dan Krzywoň, ČTK

• 8
Jeho tým prohrával 0:2 a v rumunské lize se blížil k porážce. Český fotbalista Lukáš Magera z Temešváru se s neúspěchem nesmířil. Napřáhl z dobrých třiceti metrů a krásným gólem snížil. Byla to jeho druhá trefa ve druhém kole.

Nakonec Temešvár na hřišti týmu Gaz Metan Medias hrál 2:2.

Bývalý ostravský hráč má důvěru trenéra a odvděčuje se povedenými výkony. Dvacet minut před koncem za nepříznivého stavu levačkou poslal míč ze třiceti metrů přesně k tyči. V poslední minutě pak zařídil remízu jeho spoluhráč Axente.

Magera tak navázal na svou týden starou trefu do sítě Glorie Bistrita, kdy se prosadil z přímého kopu. Ze dvou zápasů tak má na kontě dva góly a jednu asistenci. Temešváru to však stačilo jen ke dvěma remízám a krčí se na