• 47
Petr Čech skočil k levé tyči a vyrazil střelu Louise Sahy z pokutového kopu. Ale ani zákrok večera fotbalistům Chelsea k bodům na Evertonu nepomohl. Podívejte se na čtvrtou porážku lídra Premier League ve videosestřihu.

Videa ze všech zápasů Premier League a další exkluzivní videa na SPORTSTREAM.CZ

Fotbalový brankář Petr Čech po nedělním výborném výkonu právě proti Arsenalu neprožil šťastný zápas, byť opět předvedl výjimečný zákrok.

V utkání na Evertonu v prvním poločase za stavu 1:1 vyrazil střelu Sahy z pokutového kopu. Na hlavičku domácího útočníka o pár minut dřív však nestačil. A po přestávce nedosáhl ani na jeho umístěnou ránu z 15 metrů. Chelsea tak počtvrté v ligovém ročníku podlehla. Všechny důležité momenty souboje Everton - Chelsea rovněž najdete v našem sestřihu celého kola.

Čechův tým se však dál udržel v čele soutěže, protože druhý Manchester United jen remizoval na Aston Ville. I proto, že dohrával v deseti bez vyloučeného Naniho. Podívejte se na jeho ostrý faul.

Jiný český reprezentant Tomáš Rosický dostal míč do pravé strany a z první poslal nádherný centr před branku, mimo dosah brankáře i obránců Liverpoolu. A nabíhající Abou Diaby hlavou zajistil Arsenalu vítězství 1:0. Rozhodující akci šlágru 26. kola Premier League si prohlédněte na videu.

Tři červené karty ukázal sudí v duelu o udržení mezi Portsmouthem a Sunderlandem.

V boji o záchranu si polepšil West Ham United s Radoslavem Kováčem, i díky parádní trefě záložníka Diamantiho porazil nebezpečný Birmingham.