Antonín Kinský

Antonín Kinský | foto: MF DNES

• 10
Brankář Antonín Kinský versus záložník Alex. Český gólman ze Saturnu Ramenskoje čelí v zápase 22. kola ruské ligy pokutovému kopu, na který se chystá Brazilec ze Spartaku Moskva.

Ještě než se Alex v 52. minutě rozběhne, vtrhnou na hřiště dva chuligáni Spartaku, mihnou se kolem udivených hráčů, vlétnou do pokutového území a první z nich napálí míč levačkou. Gól!

Kinský nestačí vůbec zareagovat, nechápavě se dívá před sebe a cosi ukazuje. Výtržník, který čtyřiatřicetiletého gólmana překonal, s rukama nad hlavou obíhá hřiště a zdraví fanoušky v hledišti.

Někteří fotbalisté reagují s úsměvem...

Kinského tým od 30. minuty vedl 1:0 díky brance Loskova. Poté Alex "z opakované penalty" napodobil fanouška a vyrovnal. Vzápětí však domácí vstřelili vítězný gól.