• 28
Fotbalisté Manchesteru United předvedli v 34. kole anglické Premier League nevídaný obrat. Doma proti Tottenhamu prohrávali v půli 0:2, po přestávce dali pět gólů. Podívejte se na ně v exkluzivním sestřihu.

iDNES.cz přichází s ojedinělou nabídkou. Z nového ročníku Barclays Premier League máme po každém odehraném dějství pravidelné sestřihy hlavních událostí aktuálního kola v délce přibližně pěti minut.

. Videa ze všech zápasů a sestřihy nejlepších akcí na SPORTSTREAM.CZ

Manchester United, který vede ligu o tři body před Liverpoolem, dal pět branek za dvaadvacet minut.

Nejdřív však obhájci titulu pomohl sudí Webb, který odpískal penaltu za čistý zákrok gólmana Gomese proti Carrickovi. Ronaldo ji proměnil a tým nastartoval.

Rooney vyrovnal střelou k tyči, pak skóroval Ronaldo hlavou po centru Rooneyho a potom se trefil znovu Rooney. A obrat dokončil dorážkou vlastní střely Berbatov.

Druhý Liverpool se na hřišti Hullu ujal vedení po bombě Xabiho Alonsa. Podívejte se na ni! Kuijt zblízka zvýšil na 2:0, domácí díky Geovannimu snížili, ale poslední slovo měl opět Kuijt.

Třetí Chelsea v londýnském derby na hřišti soupeře vedla po gólu útočníka Kaloua z úvodu druhého poločasu. Ale jen chvíli poté měli domácí možnost vyrovnat, ale Petr Čech pokutový kop zlikvidoval.

upozornění

Licence pro spuštění videa platí jen na území České republiky, čtenáři ze zahraničí se na něj nedostanou. Video z aktuálního dějství bude možné zhlédnout jen do následujícího kola, po něm přineseme zase čerstvé.