• 88
Ten obrázek se naskytl téměř po roce. Fotbalový gólman Petr Čech dostal v anglické lize tři góly, Chelsea padla na Manchesteru United 0:3. Tři góly mistra vévodí exkluzivním sestřihům klíčových momentů zápasů 21. kola Premier League.

iDNES.cz přichází s ojedinělou nabídkou. Z nového ročníku Barclays Premier League máme po každém odehraném dějství pravidelné sestřihy hlavních událostí aktuálního kola v délce přibližně pěti minut.

Chelsea v utkání na stadionu Manchesteru United zcela propadla při bránění centrovaných míčů, po kterých Petr Čech obdržel všechny tři branky. Podívejte se na to!

. Videa ze všech zápasů a sestřihy nejlepších akcí na SPORTSTREAM.CZ

Arsenal v utkání s Boltonem vysvobodil až gól střídajícího Bendtnera v 84. minutě. V té chvíli už měl favorit zápasu na hřišti dokonce čtyři útočníky.

Vedoucí Liverpool zaváhal na Stoke, kde uhrál pouze bezgólovou remizu. A to ještě domácí trefili břevno.

V popředí tabulky se stále drží Aston Villa. Ta zdolala West Bromwich 2:1 a je na čtvrtém místě. Roman Bednář přišel na hřiště po prvním poločase, hostům však jeho aktivita pomohla pouze ke zkorigování výsledku.

upozornění

Licence pro spuštění videa platí jen na území České republiky, čtenáři ze zahraničí se na něj nedostanou. Video z aktuálního dějství bude možné zhlédnout jen do následujícího kola, po něm přineseme zase čerstvé.