Teplice nesplnily ultimatum

Fotbalisté Teplic nezopakovali výkon ze středeční dohrávky proti Slavii, kterou porazili 2:0, a ve 20. kole první ligy prohráli na hřišti Jablonce 0:1. Hosté tak nesplnili ultimátum šéfa klubu Františka Hrdličky, který pohrozil čistkou v klubu, pokud tým nezíská v zápasech se Slavií a v Jablonci celkem čtyři body. Ve Starém Městě se hrálo osmnáct minut, poté byl zápas kvůli krubopití přerušen a posléze zrušen. V souboji o záchranu otočily doma Blšany zápas s Plzní v závěrečné půlhodině, a hosté tak přišli o šanci vymazat bodovou ztrátu na předposlední místo. Mužstva Příbrami a Olomouce udržela remízami na hřištích soupeřů jarní neporazitelnost, Drnovice potřetí v řadě vyhrály, v neděli to odnesl na jejich hřišti Liberec.

Vrátil se k radosti fandů i posměváčků

STARÉ MĚSTO - BOHEMIANS - 0:0  (dohráváno 14. 2.)

Leština (vlevo) z Č. Budějovic v hlavičkovém souboji se sparťanem Obajdinem

Sparťan Radim Holub se raduje, právě překonal českobudějovického gólmana Semana.

Sparťan Patrice Abanda se snaží zastavit budějovického útočníka Karla Váchu.

Sparťan Michal Horňák (vlevo) v souboji s budějovickým Martinem Vozábalem.

Sparťan Marek Kincl proniká mezi Zdeňkem Opravilem (vlevo) a Liborem Kollerem.

Během prvního poločasu utkání v Českých Budějovicích vběhl na hřiště sparťanský fanoušek.

Olomoucký Radek Špiláček (vlevo) zastavil v tomto okamžiku žižkovského Kennedyho Chihuriho jen za cenu faulu.

Patrik Gedeon (vpravo) z FK Chmel Blšany střílí přes Martina Švejnohu z Viktorie Plzeň.

David Sourada (vlevo) z FK Chmel Blšany se snaží odebrat balon Martinu Švejnohovi z Viktorie Plzeň.

Do vzdušného souboje se dostali teplický Kolomazník a jablonecký Kordule.

Pořadatelů odklízejí na stadionu Na Širůchu kroupy po smršti, která se přehnala nad Starým městem.

Žižkovský kapitán Aleš Pikl vypichuje míč olomouckému Kotrysovi.

Hapal z Olomouce odehrál míč tísněn žižkovským Sabouem.

Olomoucký Vlček pronásleduje domácího Mlejnského.

Olomoucký útočník Vlček se vrátil do obrany, aby pomohl svému gólmanovi Pižanowskému.

Žižkovvský Pospíšil se snaží s míčem vyhnou bránícímu Špiláčkovi.

Olomoucký Hapal tvrdě bojuje omíč s Mlejnským.