Diskuze

Divoké semifinále: Kanadu nezlomil americký obrat a bude hájit zlato

Hokejové mistrovství světa má finále, kteří mnozí předpovídali: o zlato se utká Finsko a Kanada, která v semifinálové bitvě porazila Spojené státy 4:3. Byla to ale dřina, jelikož Američané dokázali otočit výsledek z 0:2 na 3:2.

Je vidět, že Američané přes Český tým nepostoupil náhodou a my jsme nehráli s žádným outsiderem, jak se to většině zdálo po výsledku v základní skupině.

0 0
možnosti

Parádní hokej. Být tam místo USA Vůjtek, dostaneme desítku.

3 3
možnosti

Jak je dobré mít dvojí občanství. Zase mám jeden tým ve finále! Go Canada Go:-)VR^

2 0
možnosti

Když to tak vidím ,tak nevím co budeme na SP dělat. To jsem rovnou mohli do týmu Evropy.

1 7
možnosti

T68o12m64á38š 35L44i11b34a

21. 5. 2016 23:02

OMG co je to zas za chybnej popisek pod fotkou? 8-o Vítězný gól na 4:3 vstřelil Ellis!!

možnosti

Zítra to bude víc, než jen boj o třetí místo. Bude to jako, když Ivan Drago boxoval proti Apollu Creedovi a Rockymu. Rusko musí vyhrát. Ten zápas bude hodně důležitý a mnohem zajímavější než finále. Rusové do toho musí vletět a rozvěsit Američany po mantinelech.

1 2
možnosti

No, Kanaďani sice nehrajou doma, ale podruhé si to taky nebudou chtít nechat natřít od Finů.

0 0
možnosti
Zobrazit další reakce

Snad finále vyhraje Finsko, aby ty pěkné finské blonďaté dámy na tribunách nebyly smutné R^