• 0
Už během prvního poločasu atraktivního utkání padlo dohromady šest gólů. Čtyři z nich nasázel Baťov, který tak ve 22. kole přeboru Zlínského kraje vykročil k vítězství 5:2. Třemi brankami se blýskl druhý nejlepší střelec soutěže Pavel Krajča. Podívejte se na video.

Krajča, jenž dosud nasázel sedmnáct gólů, otevřel skóre v desáté minutě střelou pod břevno. Druhý zásah zaznamenal do prázdné brány po přihrávce z pravého křídla. Ve 35. minutě utekl obraně hostí a další ranou pod horní tyč uzavřel hattrick.

Pro domácí to byl čtvrtý gól, trefil se totiž ještě Jakub Kašík. „Vydařené utkání. Zejména první poločas byl v režii hráčů z Baťova, ve druhém jsme se již tak výrazně neprosadili,“ řekl pro klubový web trenér vítězů Pavel Neradil.

Výsledky 22. kola: Baťov 1930 - Fryšták 5:2 (4:2), Provodov - Chropyně 0:3 (0:3), Rožnov p.R. - Vsetín 0:1 np (0:0), Morkovice - Kelč 3:0 (0:0), Bystřice p.H. - Strání 3:4 np (3:3), Štítná n.Vláří - Luhačovice 1:2 (0:0), Boršice - Vigantice 1:2 (0:0).

1. FK Luhačovice 22 15 3 1 3 47:18 52
2. FC Strání 22 11 5 2 4 46:22 45
3. FC Vsetín 22 11 3 2 6 51:26 41
4. FC RAK Provodov 22 10 3 5 4 36:30 41
5. FC Morkovice 22 12 1 2 7 43:30 40
6. FK Bystřice p.Hostýnem 22 8 6 2 6 39:36 38
7. SK Baťov 1930 22 9 3 3 7 54:40 36
8. Štítná n.Vláří 21 7 3 1 10 30:37 28