Zdeněk Bečka po zápase Plzeň - Mladá Boleslav

17:45,  aktualizováno  20:14

Směřovali k debaklu, ale pak ještě málem vyhrávali. Plzeňští fotbalisté v 65. minutě prohrávali s Mladou Boleslaví 0:3, ale vyrovnali a měli šance i na vítězství. Přesto v boji o titul ztratili, v předehrávce 28. kola remizovali 3:3 a pokud Slavia v sobotu porazí Duklu, povede už o čtyři body. celý článek

Plzeň - Boleslav 3:3, domácí stáhli třígólové manko, ale titul jim utíká

L78a85d96i75s62l60a92v
P41o72l98á56k
Plzeň remíza, Sparta remíza, bude i Slávie remizovat?Co zápas, to "překvapení".
L44a27d14i71s48l86a71v
P58o50l42á62k
Pro VP už liga skončila?
J11a29n23d49a
J85o85s79e62f
Boleslav -největší ligoví komici, i když je to divný, že najednou od 65.minuty zapomněli hrát fotbal....
P97e51t12r
K62a50u79f24n85e65r
MB nehrála nic ani do 65. minuty, jen jim tam spadlo úplně všechno, co šlo na branku.