• 0
Přebor Jihočeského kraje vede s devítibodovým náskokem před druhými Čimelicemi Soběslav. V zápase proti Třeboni vedla ve druhém poločase už 3:0, ale po vyloučení obránce Boháče byla nakonec v duelu 21. kola ráda za těsné vítězství 3:2.

Sedmdesát minut jsme hráli velmi dobře, kontrolovali hru a dali pěkné góly. Bohužel ve dvou případech jsme ztratili koncentraci, udělali několik chyb v řadě a málem za to zaplatili ztrátou bodů,“ hodnotil utkání pro web jihoceskyfotbal.cz soběslavský kouč Radek Hajič.

Desátí hosté byli po prohře 2:3 s jednoznačným lídrem soutěže spokojení alespoň s předvedenou hrou. „Soběslav nám ukázala, jak vypadá produktivita, když potrestala naše tři hrubé chyby a vedla brzy po přestávce 3:0. V 67. minutě se nám po pěkné individuální akci Průchy povedlo korigovat výsledek a v 83. minutě Cahyna z penalty snížil na rozdíl jediné branky. Škoda, že jsme nezužitkovali závěrečný tlak, nicméně i přes porážku jsme předvedli dobrý výkon,“ řekl trenér Třeboně Zdeněk Procházka.

Výsledky 21. kola: Želeč - Dačice 2:1 (0:1), Soběslav - Třeboň 3:2 (1:0), Ševětín - Katovice 0:1 (0:0), Olešník - Písek B 5:1 (1:1), Rudolfov - Planá n.L. 4:2 (2:0), Osek - Čimelice 0:2 (0:0), Milevsko - J. Hradec 0:0 (0:0), Hluboká - Protivín 2:0 (2:0)

1. FK Spartak Soběslav 21 15 5 1 48:20 50
2. SK Siko Čimelice 21 12 5 4 38:14 41
3. SK Otava Katovice 21 12 4 5 53:26 40
4. TJ Sokol Želeč 21 11 6 4 44:20 39
5. SK Rudolfov 21 11 5 5 33:27 38
6. TJ Hluboká nad Vltavou 21 10 4 7 36:29 34
7. FK Protivín 21 9 5 7 32:24 32
8. FK Jindřichův Hradec 1910 21 8 6 7 28:25 30