• 0
Fotbalisté Chebu zvítězili v 16. kole přeboru Karlovarského kraje nad Chyší 3:0 a stáhli náskok vedoucí Březové na pět bodů. Stejnou ztrátu má ze třetí příčky Nové Sedlo, které v Královském Poříčí vyhrálo 4:0. Podívejte se na video.

FC Cheb napravil zaváhání z minulého kola, kdy po penaltách prohrál s Citicemi. Chyše, předposlední tým tabulky, ale dlouho vzdorovala a góly inkasovala až po změně stran. Prosadili se Francisc Labai a dvoubrankový Václav Altman, druhý nejlepší kanonýr soutěže.

To Nové Sedlo rozhodlo o své výhře už během první půle. Ve druhé minutě se trefil Josef Vican, jenž po necelé půlhodině hry přidal druhý zásah z pokutového kopu. Ve třiatřicáté minutě na něj navázal ještě Patrik Šebl. Na konečných 4:0 upravil ve druhém poločase z penalty Karel Kalina.

Nové Sedlo udrželo čisté konto ve druhém duelu v řadě, Královské Poříčí podruhé za sebou nedokázalo překonat gólmana soupeře.

Výsledky 16. kola: FC Cheb - Chyše 3:0 (0:0), Rotava - Citice 5:2 (1:2), Lomnice - Hvězda Cheb 1:2 np (1:1), Nejdek - Chodov 2:5 (2:2), Král. Poříčí - N. Sedlo 0:4 (0:3), Loko K. Vary - Toužim 1:5 (0:2).

1. FK Olympie Březová 14 12 1 0 1 66:13 38
2. FC Cheb 15 10 1 1 3 40:24 33
3. Baník Union Nové Sedlo 15 8 1 2 4 45:26 28
4. FK Nejdek 14 8 0 2 4 47:30 26
5. SK Toužim 15 7 2 1 5 40:35 26
6. OSS Lomnice 15 6 1 5 3 45:40 25
7. TJ Spartak Chodov 15 7 1 0 7 27:29 23
8. Baník Královské Poříčí 15 5 1 3 6 30:35 20