• 0
Fotbalová divize E byla ve 20. kole bohatá na góly. Hráči Frýdlantu nad Ostravicí jich v utkání proti Jeseníku nasázeli šest a zvítězili 6:1, Nový Jičín porazil Hranice 4:1. Na zajímavé momenty nejen z těchto duelů se podívejte ve videu.

Frýdlant si v duelu s Jeseníkem připsal druhé vítězství v řadě a celkově nejvyšší v probíhajícím ročníku. Rozhodnuto bylo prakticky za pětadvacet minut, kdy domácí nasázeli svým sousedům z tabulky čtyři góly.

„Chtěli jsme potvrdit vítězství z Hranic a začátek zápasu nám vyšel náramně,“ popisoval pro klubový web Jan Svatonský, který zahájil kanonádu dvěma zásahy ze 4. a 6. minuty. „Dostal jsem dva pěkné míče do běhu a v obou případech to trefil do černého,“ řekl o svých gólech někdejší hráč pražské Dukly.

Zbylé branky padly až po změně stran. I Nový Jičín mohl těžit z dobrého startu do zápasu, Hranicím dal tři góly během prvního poločasu. Jičínští se pyšní náramnou ofenzivní formou, potřetí za sebou ztrestali soupeře alespoň čtyřmi trefami a na jaře mají skóre 16:5.

Výsledky 20. kola: Dolní Benešov - Pustá Polom 1:2 (0:1), Nový Jičín - Hranice 4:1 (3:0), Rýmařov - Loko Petrovice 1:1 (1:1), Nové Sady - Přerov 1:1 (0:1), SFC Opava B - Havířov 1:4 (0:2), Šumperk - Velké Karlovice 1:0 (1:0), Frýdlant n.O. - Jeseník 6:1 (4:0), Kozlovice - Val. Meziříčí 0:5 (0:3).

1. Valašské Meziříčí 20 14 4 2 38:18 46
2. Havířov 20 12 3 5 34:25 39
3. Dolní Benešov 20 11 2 7 39:22 35
4. Rýmařov 20 8 8 4 39:25 32
5. Hranice 20 9 4 7 33:37 31
6. Petrovice 20 8 5 7 31:30 29
7. Nový Jičín 20 8 3 9 40:38 27
8. Opava B 20 8 3 9 29:31 27