• 0
Fotbalisté Litoměřicka B s Vilémovem prohrávali, ale ještě v prvním poločase otočili skóre a zvítězili 4:2. Po 15. kole přeboru Ústeckého kraje jim v tabulce patří šestá příčka. Podívejte se na video.

Litoměřicko vyhrálo podruhé v řadě. Vilémov sice od sedmé minuty vedl, avšak domácí mužstvo jen za první poločas zvládlo třemi góly skóre otočit. V dresu šestého celku soutěže řádili Petr Barnat s Tomášem Písařem, kteří se podělili o čtyři zásahy v hostující síti.

Ústecký přebor vedou Hrobce o bod před Krupkou, navíc mají víkendovou dohrávku k dobru.

Výsledky 15. kola: Kadaň - Žatec 1:2 np (1:1), Srbice - Horní Jiřetín 2:1 (2:0), Bílina - Proboštov 2:1 np (1:1), Krupka - Louny 3:4 np (3:3), Litvínov - Brná 3:0 (0:0), Litoměřicko B - Vilémov 4:2 (3:1). Utkání Hrobce - Neštěmice je na programu 26.11.

1. SK Hrobce 13 10 2 0 1 56:19 34
2. TJ Krupka 14 9 1 4 0 45:18 33
3. Sokol Srbice 14 8 3 2 1 39:18 32
4. FK Louny 14 9 1 0 4 42:21 29
5. FK Slavoj Žatec 14 6 2 2 4 34:35 24
6. FK Litoměřicko B 14 6 1 2 5 33:29 22
7. FK Bílina 14 5 3 1 5 23:27 22
8. FK Litvínov 14 5 3 1 5 17:22 22