• 0
Až dvě branky Ivana Baratynského ve druhém poločase zápasu divize B v Úvalech zajistily prvnímu Nymburku všechny tři body. Bohatší na góly byl duel Rakovníku proti Štětí. V osmibrankové přestřelce dávali domácí góly v první půli, hosté po přestávce. Podívejte se na video.

Petru Kučerovi z Rakovníku stačilo necelých dvacet minut na vstřelení hattricku. Filip Novák a Stanislav Mařík jeho střelecké představení v prvním dějství doplnili. Rakovník ničil Štětí v poločase 5:0. Hosté se však zvedli, po přestávce snížili na konečných 5:3.

„V prvním poločase jsme hráli výborný fotbal s krásnými akcemi a nádhernými góly. Kluci plnili vše, co jsme si řekli, a naše vysoké vedení bylo zasloužené. Ve druhém poločase přišlo uspokojení. Pocit, že se nemůže nic stát. Přestali jsme běhat a náš výkon byl ostudný,“ kroutil hlavou trenér Rakovníku Petr Mareš, citoval ho web fotbalunas.cz.

Na vedoucí pozici divize B je i po třinácti kolech Nymburk, který porazil Úvaly díky brankám Ivana Baratynského. Ten se trefil v rozmezí 63. a 65. minuty dvakrát, čímž zvrátil skóre zápasu.

Podívejte se na video z minulého kola:

Výsledky 14. kola: Kladno - Neratovice-Byškovice 1:0 (0:0), Libiš - Most 1:5 (0:0), Český Brod - Velvary 2:2 (0:0), na penalty 0:3, Nový Bor - Chomutov 0:1 (0:0), Rakovník - Štětí 5:3 (5:0), Úvaly - Nymburk 1:2 (1:0), Hostouň - Souš 1:1 (1:0), pen. 10:9, Brozany - Meteor Praha 2:1 (1:1).

1. Nymburk 13 10 1 2 0 34:11 34
2. Brozany 13 8 3 2 0 29:11 32
3. Kladno 14 10 1 0 3 31:14 32
4. Souš 13 7 2 1 3 22:11 26
5. Český Brod 14 6 2 3 3 31:17 25
6. Neratovice-Byškovice 14 6 3 0 5 20:18 24
7. Úvaly 13 7 0 2 4 16:16 23
8. Chomutov 14 6 1 0 7 19:20 20