• 0
Oba vedoucí týmy středočeského fotbalového přeboru nasázely svým soupeřům ve čtrnáctém kole po čtyřech gólech. Brandýs zdolal Hvozdnici a před druhými Zbuzany, které vyhrály nad Rakovníkem, má desetibodový náskok. Podívejte se na video.

Rakovník ve Zbuzanech vůbec nezachytil úvod zápasu. Na zasněžené hřišti prohrál už po šesti minutách o tři góly, pak už se zápasem nemohl nic udělat. Za domácí se postupně trefovali Kordiak a dvakrát Brodský. Na konci druhého poločasu upravil na konečných 4:0 také kapitán Marek Kincl.

První místo v tabulce - s jednoznačným desetibodovým náskokem - však dál patří Brandýsu. Ten porazil 4:0 Hvozdnici v utkání, které mělo čtyři různé střelce.

Podívejte se také na sestřih z minulého kola:

Výsledky 14. kola: Zbuzany - SK Rakovník 4:0 (3:0), Brandýs - Hvozdnice 4:0 (2:0), ČLU Beroun - Poříčany 2:3 (0:1), Slaný - Poříčí n/S. 0:2 (0:1), Lhota - Rejšice 3:2 np (2:2), Mnich - Hradiště - Nové Strašecí 0:1 (0:1), Semice - Zuhlovice 2:1 np (1:1).

1. FK Brandýs n.L. 14 13 0 0 1 48:9 39
2. FK Zbuzany 1953 14 8 2 1 3 44:17 29
3. SK Rejšice 14 8 1 1 4 34:20 27
4. AFK Tuchlovice 14 5 4 2 3 19:17 25
5. SK Poříčany 14 7 2 0 5 27:32 25
6. SK Posázavan Poříčí n.Sáz. 14 7 0 2 5 32:21 23
7. Čechie Vykáň 13 6 0 4 3 29:20 22
8. SK Slaný 14 4 4 2 4 22:21 22