• 0
Fotbalisté Oseku zvítězili ve 14. kole přeboru Jihočeského kraje nad Olešníkem 4:1. Pro aktuálně dvanáctý tým tabulky to byla třetí výhra v řadě. Na zajímavé momenty se podívejte ve videu.

Dva góly v první půli, stejný počet zásahů po přestávce. Fotbalistům Oseku se podařilo navázat na úspěšné duely s Rudolfovem a Hlubokou, nad Olešníkem zvítězili 4:1. Jediné, co domácím lehce pokazilo náladu, je branka inkasovaná v poslední minutě.

Trenér Oseku Jaroslav Voříšek ale v rozhovoru pro klubový web jen chválil: „Velmi důležité body, je to potvrzení výkonu z Hluboké. Jednoznačný výsledek díky efektivitě v proměňování šancí. Naši fanoušci se rozhodně nenudili a myslím, že je to příjemné rozloučení s domácí podzimní sezónou.“

Titul půlmistra si díky výhře 3:1 nad Ševětínem užívá Soběslav. Druhý je s tříbodovou ztrátou Sokol Želeč, na dně tabulky živoří Planá nad Lužnicí.

Výsledky 14. kola: J. Hradec - Písek B 1:0 (1:0), Katovice - Planá n.L. 6:2 (4:1), Soběslav - Ševětín 3:1 (1:1), Osek - Olešník 4:1 (2:0), Rudolfov - Hluboká 3:0 (3:0), Třeboň - Dačice 8:3 (4:1), Milevsko - Želeč 1:1 (0:1), Čimelice - Protivín odloženo.

1. FK Spartak Soběslav 15 10 4 1 33:12 34
2. Sokol Želeč 15 9 4 2 35:14 31
3. SK Siko Čimelice 14 8 4 2 28:10 28
4. FK Protivín 14 7 5 2 25:10 26
5. SK Rudolfov 15 7 5 3 22:18 26
6. FK Jindřichův Hradec 1910 15 7 4 4 23:15 25
7. SK Otava Katovice 15 6 4 5 35:23 22
8. Jiskra Třeboň 15 5 6 4 26:15 21