• 0
Souboj prvního s druhým přinesl vyhecovaný finiš. Tři pokutové kopy, červená karta - to vše v rozmezí 85. a 90. minuty. Utkání 14. kola fotbalového přeboru Ústeckého kraje mezi Hrobci a Krupkou nakonec dopadlo lépe pro domácí, kteří získali dva body za výhru 3:2 po penaltách. Podívejte se na video.

Hosté z Krupky na hřišti Hrobců vedli od 71. minuty díky rychlému úniku Dominika Valenty. Chvíli před koncem ale inkasovali z pokutového kopu - přesně mířil domácí Marek Polák.

Pak nastal chaos. To - také z penalty - vrátil vedení Krupce svým druhým zásahem v zápase Valenta. Minutu poté fauloval uprostřed hřiště Martin Bikár a po druhé žluté kartě musel předčasně do kabin. Početní výhodu zužitkovali domácí fotbalisté v 90. minutě, když z další penalty vyrovnal Polák.

Hrobce vedou tabulku o dva body před Krupkou, na opačném pólu tabulky figuruje Brná. Už na začátku sezony se ze soutěže odhlásily Blšany.

Podívejte se i na sestřih z minulého kola:

Výsledky 14. kola: Hrobce - Krupka 3:2 np (2:2), Modlany - Litoměřicko B 1:2 (1:0), Vilémov - Kadaň 4:1 (3:1), Žatec - Litvínov 0:1 np (0:0), Brná - Neštěmice 1:3 (1:2), Proboštov - Srbice 3:4 np (3:3), Louny - Bílina 2:3 (0:1).