• 0
Zvítězili potřetí v řadě. Za to období nastříleli do sítí soupeřů čtrnáct gólů. Fotbalisté Uničova zakončili podzimní část MSFL ve velkém stylu. Poslední Líšeň zdolali v 16. kole vysoko 4:0 a zajistili si titul „půlmistra“. Podívejte se na video.

4:0, 6:3 a opět 4:0. Uničovu se závěr MSFL vydařil na výbornou. V domácím utkání proti Líšni vedl lídr soutěže od 27. minuty zásluhou Tomáše Vasiljeva, jenž v předchozím utkání zazářil hattrickem.

Na další branky si 180 diváků muselo počkat do druhé půle. Domácí udeřili dvakrát během dvou minut - trefili se Roman Vejvoda a Pavel Jeřábek. Vítězství Uničova potvrdil závěru zápasu Radoslav Juřátek, jenž proměnil nařízený pokutový kop.

Podívejte se i na videosestřih z předchozího kola:

Výsledky 16. kola: Mohelnice - Velké Meziříčí 1:2 (1:1), Hlučín - Blansko 2:1 (0:1), Kroměříž - Sigma Olomouc B 3:1 (2:0), Třebíč - Hulín 1:1 (0:0), HFK Olomouc - Otrokovice 0:0 (0:0), Petřkovice - Vyškov 2:0 (1:0), Uničov - Líšeň 4:0 (1:0), Fastav Zlín B - 1.FC Slovácko B 3:3 (2:0).

1. Uničov 16 8 7 1 37:19 31
2. Velké Meziříčí 16 9 2 5 44:32 29
3. Olomouc B 16 9 1 6 31:16 28
4. Hlučín 16 8 4 4 23:17 28
5. Vyškov 16 8 3 5 29:16 27
6. Otrokovice 16 8 2 6 26:34 26
7. Zlín B 16 7 4 5 34:28 25
8. Petřkovice 16 7 4 5 33:27 25