• 0
Snášel se k němu odražený míč kousek za půlicím kruhem. Všiml si, že je gólman Mšena daleko z brány... Lukáš Martínek ze Skalice levačkou práskl do balonu - a parádním způsobem otevřel přestřelku, kterou ve 13. kole fotbalového přeboru Libereckého kraje ovládl lídr ze Mšena 6:4. Podívejte se na video.

Domácí kapitán Martínek se trefil už v šesté minutě zápasu, během první půle padly ještě další čtyři góly. O tři z nich se postaral hostující Kamil Krejčík, jenž tak otočil skóre ve prospěch Jiskry Mšeno.

Lídrovi tabulky vyšel vstup do druhé půle o poznání lépe než do té první a ve 47. minutě zvyšoval náskok hostí na 4:2 Petr Jiroušek. Mšeno pak přidalo ještě pátý zásah, avšak Skalice zabojovala a patřičně zdramatizovala závěr divácky atraktivního duelu.

Jenže v dresu hostí úřadoval Krejčík, jenž 21. brankou v sezoně zpečetil vítězství Mšena na 6:4.

Výsledky 13. kola: Frýdlant - Bozkov 3:6 (1:1), Sedmihorky - Česká Lípa 5:1 (1:0), Bílý Kostel - Doksy 2:2 (2:1), Hrádek - Velké Hamry 2:2 (1:1), Semily - Lomnice 3:5 (1:5), Skalice - Mšeno 4:6 (2:3), Višňová - Železný Brod 0:2 (0:0).

1. Jiskra Mšeno-Jablonec n.N. 13 11 1 1 58:9 34
2. Arsenal Česká Lípa 13 8 4 1 39:14 28
3. Slovan Hrádek n.Nisou 13 8 2 3 26:22 26
4. FK Velké Hamry 13 7 3 3 34:20 24
5. FK Sedmihorky 13 8 0 5 37:27 24
6. TJ Doksy 13 6 5 2 29:19 23
7. SK Skalice 13 6 3 4 32:24 21
8. Sokol Bozkov 13 5 3 5 33:32 18