• 2
Na jednu branku přímo nahrál, druhá padla po dorážce jeho střely. Fotbalový útočník Petr Švancara byl ústřední postavou Tišnova při výhře 3:2 nad Moravským Krumlovem. Další bývalý hráč brněnské Zbrojovky Richard Dostálek se parádně trefil z přímého kopu, Bosonohy ale prohrály s Mutěnicemi 1:2. Na zajímavé momenty 13. kola přeboru Jihomoravského kraje se podívejte ve videu.

Tišnov vedl v Krumlově už od sedmé minuty. Hosté rozehráli roh na krátko, Švancara udělal kličku a vypálil. Domácí brankář jeho pokus vyrazil, na následnou střelu Pavla Outraty už ale nestačil. Moravský Krumlov ale okamžitě vyrovnal a další branky padly až po změně stran.

Švancara se podílel i na druhém gólu Tišnova - to přihrával Františku Schneiderovi. Moravskému Krumlovu se znovu podařilo dotáhnout náskok soupeře, avšak lídr tabulky bere všechny tři body díky trefě Františka Kuldana z poslední minuty.

Krásná branka z volného kopu se povedla někdejšímu ligovému fotbalistovi a reprezentantovi Dostálkovi v dresu Bosonoh. Z výhry 2:1 se ale radovaly Mutěnice, které na vedoucí Tišnov ztrácejí po 13. kole dva body.

Výsledky 13. kola: Sparta Brno - Bystrc 0:3 (0:2), Ivančice - Ráječko 2:1 (1:1), Vojkovice - Bučovice 1:3 (0:3), Novosedly - Rousínov 1:2 (1:1), Lanžhot - Bohunice 0:2 (0:1), M. Krumlov - Tišnov 2:3 (1:1), Bosonohy - Mutěnice 1:2 (0:1), Boskovice - Moravská Slavia 1:0 (0:0).

1. AFK Tišnov 14 10 3 1 48:21 33
2. FK Mutěnice 14 10 1 3 42:15 31
3. FC Dosta Bystrc-Kníničky 14 9 2 3 36:20 29
4. FC Ivančice 14 8 2 4 37:22 26
5. TJ Sokol Lanžhot 14 8 2 4 28:20 26
6. TJ Tatran Bohunice 14 7 2 5 24:16 23
7. FC Boskovice 14 6 2 6 24:31 20
8. SK Olympia Ráječko 14 6 1 7 35:34 19