• 0
Tři branky v první půli, stejný počet po změně stran. Jasné vítězství 6:0 na hřišti Provodova zaznamenali fotbalisté Rychnova nad Kněžnou v 11. kole přeboru Královéhradeckého kraje. Podívejte se na video.

Rychnov se v posledních utkáních střelecky rozjel. Debakl 5:0 schytala v předchozím kole Dobruška, hráči předposledního Provodova inkasovali od třetího celku tabulky ještě o jeden gól více.

V dresu hostí se prosazovali tradiční střelci Martin Valášek s Jiřím Počtýnským, dva zásahy si v prvním poločase připsal Martin Šrefl. Pětačtyřicet diváků v Provodově vidělo ještě trefy Michala Bárneta a Lukáše Reichla. Rychnov si tak pohodlně udržel sérii pěti utkání bez porážky.

Výsledky 11. kola: Libčany - Chlumec n. C. 1:3 (1:2), Vysoká - L. Bělohrad 3:2 (2:1), Dobruška - Jičín 1:2 (0:1), Kostelec n/O. - RMSK Cidlina 2:3 (1:3), Jaroměř - Broumov 3:0 (2:0), Provodov - Rychnov n. K. 0:6 (0:3), Hořice - Slavia HK 1:0 (0:0), Č. Kostelec - Nové Město 2:1 (1:1).

1. TJ Červený Kostelec 12 10 0 0 2 30:14 30
2. RMSK Cidlina Nový Bydžov 12 9 1 0 2 35:11 29
3. Spartak Rychnov n. Kněžnou 12 8 1 0 3 35:16 26
4. SK Libčany 12 7 1 2 2 26:10 25
5. FK Chlumec nad Cidlinou 12 8 0 1 3 27:16 25
6. SK Jičín 12 8 0 1 3 22:11 25
7. FK Jaroměř 12 5 3 0 4 29:18 21
8. FC Slavia Hradec Králové 12 5 1 3 3 16:9 20