• 0
Napřed vedli hosté, poté domácí. Přetahovaná o výsledek skončila smírně - Velká Bíteš v 12. kole divize D remizovala s Brumovem 3:3. Hostující fotbalisté přitom bod zachránili brankou v poslední minutě. Podívejte se na video.

Brumovu se v probíhající sezoně příliš nedaří a v tabulce je třetí od konce. To Bíteš okupuje vyšší příčky, přesto šli do vedení papírově slabší hosté. Centr z pravé strany propadl k Marianu Kovářovi, jenž se z bezprostřední blízkosti nemýlil.

Na branku útočníka, jenž v Brumově hostuje ze Slovácka, odpověděli domácí fotbalisté za deset minut. Vyrovnal Ladislav Střecha. Další gól viděli diváci až po obrátce, na 2:1 pro domácí upravil Lukáš Kopáček. Hostům se podařilo změnit stav na 2:2, ale téměř okamžitě inkasovali potřetí.

Přesto si Brumov z Velké Bíteše odváží bod, jelikož se v poslední minutě radoval David Řehák. Byť jeho tým dosáhl na remízu v hodině dvanácté, nevolil asistent trenéra Brumova Ivan Pecha vlídná slova.

„Velká Bíteš byla nejslabším soupeřem, s jakým jsme zatím hráli. Bohužel nehráli jsme proti jedenácti, ale čtrnácti. Už víme, proč se tady nevyhrává. Měli to ve svých rukou rozhodčí. Otáčel a vymýšlel fauly, šel do toho cíleně, bylo to k smíchu. Nehráli jsme ani tak proti Bíteši, jako proti sudím,“ řekl pro klubový web.

Výsledky 12. kola: Bzenec - Tasovice 3:1 (1:1), Břeclav - Žďár n.Sázavou 5:1 (2:1), Rosice - Bystřice n.P. 1:1 (1:0), Velká Bíteš - Brumov 3:3 (1:1), Slavičín - Hodonín 0:0 (0:0), Vrchovina - Holešov 1:0 (0:0), Slavoj Polná - Uherský Brod 1:2 (0:1), Pelhřimov - Stará Říše 1:1 (0:0).

1. Hodonín 13 12 1 0 40:11 37
2. Rosice 13 9 3 1 28:8 30
3. Uherský Brod 13 9 2 2 30:15 29
4. Slavičín 13 6 5 2 19:7 23
5. Břeclav 13 7 2 4 22:14 23
6. Velká Bíteš 13 6 2 5 19:17 20
7. Stará Říše 13 4 6 3 19:21 18
8. Polná 13 4 5 4 29:34 17