• 0
Zápas měl Rozvadovští rozehraný výborně, na hřišti rezervy Domažlic od prvního poločasu vedli a i přes vyrovnávací gól domácích drželi hosté dlouho nadějný výsledek. Jenže pak přišlo vyloučení brankáře a všechno se sesypalo. Rozvadov podlehl Domažlicím B v jedenáctém kole Plzeňského krajského přeboru 1:4. Podívejte se na video.

Rozhodující moment vyrovnaného utkání nastal necelých dvacet minut před koncem. Brankář Rozvadova za stavu 1:1 fauloval ve vlastní šestnáctce Zdeňka Štěpána a po druhé žluté kartě musel ze hřiště.

Na něj hostující kouč Zdeněk Slowik nemohl poslat žádného gólmana z lavičky, a proto ze zálohy stáhl mezi tyče Tomáše Huttu. Ten v závěrečné dvacetiminutovce třikrát inkasoval - z penalty, po střele z dálky, kdy soupeř Petr Došlý využil jeho špatného postavení a ještě jednou po ráně zpoza vápna. Rozvadov nakonec dobře rozehraný duel ztratil a prohrál v Domažlicích 1:4.

Domácí kouč domažlické rezervy hodnotil duel pro server fotbalunas.cz takto: „Do zápasu jsme vstoupili dobře, přehrávali jsme soupeře, ale po chybě gólmana jsme prohrávali 0:1. Potom jsme zahodili penaltu, ale i tak jsme do poločasu stihli vyrovnat. Utkání poté rozhodla penalta, po které byl hostující gólman vyloučen a utkání dochytal hráč.“

Domažlice B jsou v tabulce krajského přeboru druhé, tři body náskoku si před nimi drží Petřín Plzeň.

Výsledky 11. kola: Nýrsko - Přeštice 1:2 np (1:1), Luby - Lhota 1:0 np (0:0), Vejprnice - Rapid Plzeň 1:3 (1:1), Chotkov - Rokycany B 2:0 (0:0), Domažlice B - Rozvadov 4:1 (1:1), Bolevec - Stříbro 3:4 np (3:3), Svéradice - Zruš 3:1 (1:0), Holýšov - Petřín Plzeň 1:2 (0:0).

1. SK Petřín Plzeň 11 10 0 1 0 25:7 31
2. Jiskra Domažlice B 12 8 1 2 1 29:11 28
3. Sokol Lhota 11 7 1 2 1 38:18 25
4. FC Chotíkov 1932 11 6 2 0 3 19:13 22
5. FO Baník Stříbro 11 6 2 0 3 23:19 22
6. Start VD Luby 11 5 3 0 3 21:17 21
7. TJ Rozvadov 11 5 1 1 4 24:18 18
8. FK Holýšov 11 4 0 4 3 23:14 16