• 0
Fotbalisté Benátek nad Jizerou dosáhli na premiérové tříbodové vítězství v sezoně. Výrazně jim k tomu pomohl záložník Jakub Kocourek, který během prvního poločasu nasázel hattrick. Další góly nepadly a Benátky tak v Benešově zvítězily 3:0. Na zajímavé momenty 11. kola ČFL se podívejte ve videu.

Benátky nedokázaly čtyři duely v řadě vstřelit branku. Nyní zvládl předposlední celek tabulky hned tři. Kocourek se poprvé prosadil už ve druhé minutě utkání po rychlém protiútoku.

Druhý gól si domácí středopolař připsal v 19. minutě a krátce před poločasovou přestávkou se radoval z hattricku. Byly to Kocourkovy první zásahy v sezoně a hned během jednoho zápasu!

„Prohrát doma 0:3 s týmem, který ještě v této sezóně nevyhrál, je propadák,“ zuřil Kamil Kulhavý z Benešova. Na druhé straně bylo pochopitelně více radosti. „Domnívám se, že za dnešní výkon jsme si vítězství zasloužili. Plný bodový zisk jsme potřebovali jako sůl,“ řekl klubovému webu trenér Benátek Pavel Jícha.

Výsledky 11. kola: Vyšehrad - Zápy 0:1 (0:0), Olympia HK - MFK Chrudim 1:0 (0:0), Písek - Litoměřicko 1:2 np (1:1), Benešov - Benátky 0:3 (0:3), Králův Dvůr - Jirny 0:1 np (0:0), Hořovicko - Tachov 0:1 (0:0), MAS Táborsko B - Dobrovice 3:4 (1:1), Převýšov - Domažlice 1:2 np (1:1), Štěchovice - Vltavín 1:2 (1:2).

1. Jirny 13 8 3 0 2 35:14 30
2. Králův Dvůr 13 7 1 2 3 23:14 25
3. Olympia Hradec Králové 13 7 1 1 4 28:15 24
4. Loko Vltavín 13 8 0 0 5 31:23 24
5. Zápy 13 7 0 2 4 30:21 23
6. Převýšov 13 6 1 3 3 21:15 23
7. Vyšehrad 13 7 0 2 4 25:20 23
8. Litoměřicko 13 6 2 1 4 17:14 23