• 0
Bývalý fotbalový reprezentant a dlouholetý ligový hráč Jiří Štajner se významně podílel na vítězství Chrastavy. Nováček divize C zdolal favorizovanou Čáslav 4:2, Štajner dával gól na 3:1 a u poslední trefy asistoval. Podívejte se na video.

Chrastavě parádně vyšel start, už po deseti vteřinách skórovala! Štajner hned po výkopu založil akci, na jejímž konci se radoval Michal Rozmajzl. Domácí Michal Řezka poté ve 36. minutě zvýšil na 2:0.

Hostům z Čáslavi se podařilo snížit po změně stran, pod kontaktní gól se podepsal Jakub Špičák. V 69. minutě přišla Štajnerova chvíle - sedmatřicetinásobný reprezentant si na vápně narazil se spoluhráčem, naběhl si do vhodné pozice a technickou střelou zvýšil na 3:1.

A to z jeho strany nebylo vše, o tři minuty později se ujal volného přímého kopu a posadil balon na hlavu Libora Uzla. Čáslav okamžitě odpověděla brankou na 2:4, avšak ve zbytku utkání už žádný gól nepadl a Chrastava dosáhla na důležité tři body.

Výsledky 10. kola: Vysoké Mýto - Trutnov 1:0 (1:0), Letohrad - Živanice 2:1 (0:1), Ostrá - Kratonohy 0:3 (0:2), Chrastava - Čáslav 4:2 (2:0), Náchod - Kutná Hora 0:1 (0:0), Kolín - Př. Kopanina 1:2 np (1:1), Dvůr Králové - Pardubice B 2:0 (1:0), Turnov - Ústí n.O. 2:1 (1:1).

1. Ústí nad Orlicí 10 6 2 1 1 17:7 23
2. Vysoké Mýto 10 7 0 1 2 15:10 22
3. Čáslav 10 6 1 1 2 26:11 21
4. Živanice 10 4 3 1 2 23:13 19
5. Letohrad 10 4 2 1 3 13:15 17
6. Turnov 10 4 1 2 3 20:18 16
7. Dvůr Králové 10 3 3 1 3 14:16 16
8. Kutná Hora 10 4 0 4 2 10:8 16