• 0
Povedené sólo, při kterém položil i brankáře. Ve druhé půli pak zakončení do prázdné. Fotbalový útočník Petr Švancara se dvakrát trefil za Tišnov, gólem k výhře 4:2 na hřišti Boskovic pomohl i další exligista Mohamed Traoré. Na zajímavé momenty 11. kola přeboru Jihomoravského kraje se podívejte ve videu.

Švancara je v posledních kolech ústřední postavou Tišnova. V předchozím utkání přihrál na šest gólů (psali jsme ZDE), proti Boskovicím je znovu střílel.

Bývalý ligový útočník otevřel už ve čtvrté minutě skóre, když obešel dva hráče Boskovic a naznačením střely položil domácího gólmana, kterého vzápětí chytře překonal. Druhou branku přidal po Švancarově rohovém kopu František Kuldan.

Ve druhém poločase opět úřadovali nejprve fotbalisté Tišnova - Švancara zaznamenal sedmý gól v sezoně, když po přihrávce Tomáše Zdražila zakončoval do prázdné brány. Domácím se utkání povedlo zdramatizovat dvěma brankami Jana Stary, avšak poslední slovo měli hosté.

V 83. minutě prošel do vápna Mohamed Traoré, někdejší útočník Brna, který musel ukončit profesionální kariéru kvůli srdečním problémům, a uzavřel skóre na konečných 4:2 pro Tišnov. Ten zůstává i nadále neporažen v čele tabulky.

Výsledky 11. kola (12. hraného): Vojkovice - Novosedly 3:1 (3:0), Ivančice - Bučovice 7:0 (5:0), Sparta Brno - Ráječko 2:5 (1:1), Bosonohy - Moravská Slavia 3:3 (0:1), M. Krumlov - Rousínov 0:0 (0:0), Lanžhot - Bystrc 0:1 (0:1), Mutěnice - Bohunice 3:0 (1:0), Boskovice - Tišnov 2:4 (0:2).

1. AFK Tišnov 12 9 3 0 45:16 30
2. FC Dosta Bystrc-Kníničky 12 8 2 2 31:17 26
3. FK Mutěnice 12 8 1 3 36:14 25
4. TJ Sokol Lanžhot 11 7 2 2 24:14 23
5. FC Ivančice 12 6 2 4 32:21 20
6. TJ Tatran Bohunice 12 6 1 5 22:16 19
7. FC Moravský Krumlov 12 6 1 5 19:28 19
8. FC Boskovice 12 5 2 5 23:28 17