• 0
Debakl. Admira nasázela poslednímu týmu divize A Sušici sedm gólů jen v prvním poločase, po přestávce už se střelci z Prahy šetřili. Hned pětkrát rozvlnil síť za soupeřovým brankářem Bohumil Nádeníček. Podívejte se na video.

První gól dal Bohumil Nádeníček Sušici ve třetí minutě, dvě minuty nato skóroval znovu a hattrick dovršil už po necelé čtvrthodině. Fotbalisté Sušice, kteří nezískali v sezoně ani jeden bod, kupili chyby v obraně, soupeř z Prahy sázel gól za gólem.

„Do zápasu jsme vstoupili pohádkově. Po dvanácti minutách jsme vedli 4:0 - co dodat. Hru jsme měli ve své moci,“ chválil trenér Admiry Jindřich Tichai na klubovém webu.

A proč už ve druhé pětačtyřicetiminutovce branky nepadaly? „Hru jsme dál kontrolovali, chyběla nám koncentrace na stoprocentní výkon a na zakončení. Proto zápas skončil 7:0,“ dodal kouč.

Tabulku divize A vede dál Čížová před Karlovými Vary. Oba týmy vyhrály venku. Hostující tým se radoval také v pražském souboji mezi Motorletem a Aritmou. Aritma získala tři body díky trefě Igora Bogára z poslední minuty.

Výsledky 9. kola: Motorlet Praha - Aritma Praha 1:2 (0:0), Český Krumlov - Sedlčany 2:3 (0:2), Doubravka - Čížová 0:2 (0:1), Malše Roudné - Rokycany 3:1 (0:0), Mariánské Lázně - Karlovy Vary 1:2 (1:1), Ostrov - Klatovy 2:1 (1:1). Jankov - Dobříš 0:2 (0:2), Sušice - Admira Praha 0:7 (0:7).

1. Čížová 9 7 1 0 1 24:5 23
2. Karlovy Vary 9 7 1 0 1 27:9 23
3. Dobříš 9 6 0 1 2 22:12 19
4. Admira Praha 9 5 1 1 2 20:7 18
5. Aritma Praha 9 6 0 0 3 16:13 18
6. Motorlet Praha 9 4 1 2 2 24:7 16
7. Malše Roudné 9 4 1 1 3 14:15 15
8. Sedlčany 9 4 1 0 4 11:9 14