• 0
Na půlce se zmocnil míče, udělal pár rychlých kroků a z velké vzdálenosti zkusil vypálit. A rozhodl se skvěle - rána Martina Malého z Náchoda zaplachtila nechytatelně pod břevno. V 9. kole fotbalové divize C ale krásný gól na body nestačil, z výhry 4:2 se radoval Kolín. Podívejte se na video.

Malý se v první půli duelu proti Kolínu trefil ještě jednou, když ve 30. minutě zvyšoval z penalty na 2:0 pro domácí. Náskok ale Náchodu dlouho nevydržel - i na druhé straně totiž zaúřadoval dvougólový střelec.

„Utkání pro nás nezačalo dobře. Kluky však ani taková situace nezlomila, naopak, ukázali svoji velkou sílu a odhodlání poprat se o lepší výsledek,“ popisoval trenér Kolína Jiří Biško průběh prvního dějství.

František Rybařík se trefami z 32. a 44. minuty postaral o vyrovnání. A po obrátce využil hrubého zaváhání domácího obránce Marco Veliký, jenž otočil skóre na 3:2 pro Kolín. Gól na konečných 4:2 zaznamenal přesnou hlavičkou Petr Šourek.

„Druhý poločas byl pak zcela v naší režii. Po dvou rychlých brankách jsme se dostali do vedení, které už se nám podařilo udržet do samotného konce. Takže teď v týmu vládne velká spokojenost,“dodal pro klubový web kouč Biško.

Výsledky 9. kola: Kutná Hora - Turnov 1:2 (0:1), Náchod - Kolín 2:4 (2:2), Ústí n.O. - Chrastava 2:0 (1:0), Pardubice B - Ostrá 2:1 (2:0), Kratonohy - Letohrad 2:0 (1:0), Živanice - Vysoké Mýto 0:1 (0:1), Čáslav - Dvůr Králové 4:1 (2:0), Trutnov - Př. Kopanina 4:0 (2:0).

1. Ústí nad Orlicí 9 6 2 1 0 16:5 23
2. Čáslav 9 6 1 1 1 24:7 21
3. Živanice 9 4 3 1 1 22:11 19
4. Vysoké Mýto 9 6 0 1 2 14:10 19
5. Ostrá 9 2 3 2 2 8:7 14
6. Letohrad 9 3 2 1 3 11:14 14
7. Kolín 9 3 2 0 4 15:16 13
8. Turnov 9 3 1 2 3 18:17 13