• 0
Fotbalisté Uničova byli posledním celkem MSFL bez prohry. Jejich slibnou sérii ale v 10. kole ukončil nováček soutěže z Petřkovic, který doma zvítězil vysoko 4:0. Podívejte se na video.

Petřkovice nejsou vyloženým outsiderem soutěže, aktuálně se nacházejí v klidném středu tabulky. Přesto se výhra nad doposud bezchybným Uničovem nečekala.

Jenže v 22. minutě unikl hostující obraně David Puškáč, obešel vybíhajícího brankáře a uklidil balon do odkryté sítě. Po obrátce zvýšil na 2:0 Martin Václavík a naděje Uničova na záchranu výsledku definitivně pohřbil v 75. minutě hlavou Zdeněk Staněk.

O chvíli později si na přízemní přihrávku z pravého křídla naběhl Puškáč a svým druhým gólem v zápase uzavřel skóre na konečných 4:0 pro Petřkovice.

Výsledky 10. kola (11. hraného): HFK Olomouc - Kroměříž 2:1 (1:0), Vyškov - Hlučín 0:1 (0:1), Hulín - Velké Meziříčí 4:2 (3:1), Petřkovice - Uničov 4:0 (1:0), 1.FC Slovácko B - Mohelnice 1:0 (0:0), Sigma Olomouc B - Líšeň 4:0 (1:0), Fastav Zlín B - Třebíč 0:0 (0:0), Otrokovice - Blansko 1:0 (0:0).

1. Olomouc B 11 7 1 3 23:7 22
2. Vyškov 11 7 1 3 20:9 22
3. Uničov 11 5 5 1 21:14 20
4. Hlučín 11 5 4 2 18:12 19
5. Otrokovice 11 6 1 4 19:28 19
6. Petřkovice 11 5 2 4 26:20 17
7. Hulín 11 5 2 4 20:16 17
8. Třebíč 11 5 2 4 17:15 17