• 0
Fotbalisté chrudimské rezervy nasázeli v zápase přeboru Pardubického kraje Dolnímu Újezdu dvanáct gólů. Na ničivé demolici posledního týmu soutěže se v duelu devátého kola podílel především Tomáš Mlynka, který se trefil čtyřikrát. Podívejte se na video.

Hráči Chrudimi B dali v jednom zápase stejně gólů jako v osmi předešlých. Skóre 12:12, které jim v tabulce svítilo u bodového zisku před víkendovým kolem, vylepšili na 24:12.

Proti Dolnímu Újezdu dali dvě třetiny gólů po změně stran, o přestávce byl stav zápasu 4:0. Mezi 50. a 66. minutou pak odevzdanému soupeři nastříleli šest branek.

Tabulku krajského přeboru na Pardubicku ovšem dál vedou hráči Holice, kteří si udrželo bodový náskok před Slatiňany. V zajímavém střetnutí Moravské Třebové a České Třebové vyhráli domácí Moravané 3:1 a díky lepšímu skóre vystřídali svého soka na čtvrté příčce.

Výsledky 9. kola: Moravská Třebová - Česká Třebová 3:1 (2:0), Slatiňany - H. Městec 1:0 (1:0), Žamberk - Moravany 4:3 (2:1), Přelouč - Polička 3:0 (1:0), Choceň - Třemošnice 2:1 np (1:1), Hlinsko - Libišany 1:2 np (1:1), MFK Chrudim B - Dolní Újezd 12:0 (4:0), Svitavy - Holice 0:2 (0:1).

1. SK Holice 9 7 0 2 0 31:6 23
2. SK Spartak Slatiňany 9 7 0 1 1 32:10 22
3. FC Hlinsko 9 5 0 3 1 16:10 18
4. Slovan Moravská Třebová 9 5 1 0 3 20:12 17
5. FK Česká Třebová 9 5 1 0 3 17:18 17
6. 1.FC Žamberk 9 4 1 2 2 15:10 16
7. ŽSK Třemošnice 10 3 3 1 3 16:13 16
8. FC Libišany 9 4 2 0 3 15:14 16