• 0
V přeboru Královéhradeckého kraje získali zatím pouhý bod a vstřelili jediný gól. Není divu, že jsou fotbalisté Slovanu Broumov beznadějně poslední. V dohrávce 9. kola protáhli šňůru bez vstřelené branky na devět utkání, s Libčany prohráli 0:4. Podívejte se na video.

Broumovští se gólově dokázali prosadit pouze v prvním kole proti Červenému Kostelci, od toho okamžiku střelecky mlčí. Jediný bod si připsali za bezbrankovou remízu s Lázněmi Bělohrad v minulém utkání.

V Libčanech prohrával Slovan od 28. minuty, trefil se Lukáš Hubička. Ještě do přestávky zdvojnásobil náskok domácích po standardní situaci Tomáš Kabeláč. Dvě branky padly i po obrátce, Hubička se mohl radovat z druhého zásahu v utkání a na 4:0 uzavřel Adam Chromek.

„Toto utkání bylo naše nejslabší od začátku podzimu. Na začátku jsme měli dvě šance, ale opět selhala žalostná koncovka. Musíme se zapojit do hry všichni, vždyť se fotbal hraje v jedenácti. Domácí byli lepším týmem,“ řekl pro klubový web trenér Broumova Jindřich Kitler.

Výsledky 9. kola (10. hraného): Libčany - Broumov 4:0 (2:0), Vysoká - Jičín 0:1 (0:0), Dobruška - RMSK Cidlina 0:4 (0:2), Kostelec n/O. - Nové Město 1:2 (1:1), L. Bělohrad - Chlumec n. C. 1:0 np (0:0), Jaroměř - Rychnov n. K. 2:4 (2:3), Provodov - Slavia HK 1:4 (0:1), Hořice - Č. Kostelec 1:3 (1:1).

1. TJ Červený Kostelec 10 9 0 0 1 28:10 27
2. RMSK Cidlina Nový Bydžov 10 7 1 0 2 21:9 23
3. SK Libčany 10 6 1 2 1 20:6 22
4. SK Jičín 10 7 0 0 3 19:9 21
5. Spartak Rychnov n. Kněžnou 10 6 1 0 3 24:16 20
6. FK Chlumec nad Cidlinou 10 6 0 1 3 21:15 19
7. FC Slavia Hradec Králové 10 4 1 3 2 13:7 17
8. FK Jaroměř 10 4 2 0 4 25:17 16