• 0
Fotbalisté Lomnice zdolali v 7. kole přeboru Karlovarského kraje Chyši vysoko 5:0. Pět zásahů na hřišti soupeře zvládl i další favorit Nejdek, který v Citicích zvítězil 5:2. Nejen na tyto zásahy se podívejte ve videu.

Lomnice byla na hřišti předposlední Chyše favoritem a předpoklady bezesporu naplnila. Ve 14. minutě otevřel skóre po pěkné kolmici Martin Veselý, další branky ale přišly až po obrátce.

To přesně zamířil placírkou Jan Makrlík, o chvíli později přidal druhou trefu v utkání hlavičkou Veselý. Zbylé dvě trefy přidala Lomnice v 74., respektive v 83. minutě a na hřišti Chyše vyhrála jednoznačně 5:0. „Zahodili jsme minimálně dalších pět tutových šancí a zaslouženě jsme vyhráli,“ uvedl pro fotbalunas.cz trenér Petr Zindl.

I Nejdek vstřelil první branku v utkání. Její autor Jiří Falatek navíc do sítě Citic nasázel dokonce hattrick. V dresu domácích se dvakrát prosadil Petr Širochman, avšak hosté přidali ještě dvě trefy a odvezli si výhru 5:2.

Výsledky 7. kola: FC Cheb - Král. Poříčí 3:2 (3:1), Chyše - Lomnice 0:5 (0:1), Rotava - Loko K. Vary 0:1 (0:0), N. Sedlo - Chodov 2:1 (1:0), Citice - Nejdek 2:5 (0:2), Toužim - Březová 1:2 (1:1).

1. FC Cheb 8 7 0 0 1 27:10 21
2. FK Olympie Březová 8 6 1 0 1 26:6 20
3. Baník Union Nové Sedlo 9 5 1 1 2 31:18 18
4. FK Nejdek 8 5 0 2 1 29:14 17
5. SK Toužim 9 5 1 0 3 27:25 17
6. OSS Lomnice 8 4 1 2 1 30:22 16
7. TJ Spartak Chodov 8 3 1 0 4 13:15 11
8. Baník Královské Poříčí 9 2 0 3 4 19:24 9