• 0
Po rychlém brejku vypálil z levé strany přesně pod břevno. Ladislav Volešák, někdejší ligový fotbalista, v utkání mezi Vyšehradem a Tachovem zvyšoval už na 4:0. Domácí nakonec vyhráli 5:2. V dohrávce 9. kola ČFL se prosadil také Pavel Fořt v dresu Domažlic, které se Štěchovicemi prohrály po penaltách. Podívejte se na video.

Vyšehrad i nadále pokračuje ve skvělých výkonech a i díky poslednímu vítězství obsadil třetí příčku tabulky. Na první Jirny navíc ztrácí pouhé dva body. V dresu Slavoje se proti Tachovu dvakrát trefil další exligový hráč Miloslav Strnad, jehož ještě v první půli doplnil Igor Komjatý.

Volešákův moment přišel v 60. minutě. Bývalý hráč Českých Budějovic či pražské Slavie zakončil technickou ranou pod břevno rychlý kontr domácích. Tachov už se poté zmohl jen na kosmetickou úpravu výsledku.

„Pěkných fotbalových momentů směrem dopředu, kdy se nám podařilo soupeře vyšachovat, jsme měli celkem dost. Velmi dobré utkání odehráli zejména Láďa Volešák a Míla Strnad,“ chválil hráče Slavoje asistent trenéra Milan Kopřiva v rozhovoru pro klubový web.

Pěkná trefa Pavla Fořta k levé tyči na výhru Domažlic nestačila. Jiskra ve Štěchovicích dvakrát vedla, jenže domácím se vždy podařilo vyrovnat. A také získat bonusový druhý bod v penaltovém rozstřelu.

Výsledky 9. kola (11. hraného): Vltavín - Benátky 2:0 (1:0), Vyšehrad - Tachov 5:2 (3:0), Olympia HK - Jirny 0:2 (0:1), Benešov - Dobrovice 1:0 np (0:0), Králův Dvůr - Písek 3:0 (2:0), Hořovicko - Litoměřicko 2:1 np (1:1), MAS Táborsko B - Zápy 0:1 (0:0), Převýšov - MFK Chrudim 1:2 (1:2), Štěchovice - Domažlice 3:2 np (2:2).

1. Jirny 11 7 2 0 2 32:14 25
2. Králův Dvůr 11 7 1 1 2 23:12 24
3. Vyšehrad 11 7 0 2 2 24:13 23
4. Převýšov 11 6 1 2 2 20:10 22
5. Olympia Hradec Králové 11 6 1 1 3 26:12 21
6. Loko Vltavín 11 6 0 0 5 25:21 18
7. Litoměřicko 11 5 1 1 4 14:13 18
8. Zápy 11 5 0 2 4 25:21 17