• 0
Fotbalisté Ševětína jsou v Jihočeském přeboru beznadějně poslední. V devátém kole soutěže vstřelili teprve druhý gól v sezoně, přesto jim to na první body nestačilo. Střeleckou formu měl v dresu Písku B Lukáš Šlehofer, který nasázel hattrick. Podívejte se na video.

Dvakrát udeřil po centrech z pravé strany, ve druhém poločase pak přidal třetí gól po kličce brankáři a zakončení z úhlu. Lukáš Šlehofer byl v dresu písecké rezervy hlavní postavou zápasu proti Ševětínu, kteří domácí vyhráli 3:1.

V tabulce jim to pomohlo do první poloviny pořadí. „Měli jsme převahu a Šlehofer ukázal své zkušenosti z áčka. Zatímco tam hraje ve středu zálohy, tady jsem ho postavil nalevo. Asi ho to bavilo, sedělo mu to,“ citoval trenéra Písku B Jana Zušťáka web jihoceskyfotbal.cz.

Na prvním místě se udržela Želeč, která v Protivíně vyhrála 1:0 po gólu z 88. minuty. Druhé Čimelice, které porazily Hlubokou 5:0, se mohly spolehnout na góly Tomáše Zelenky, který se prosadil třikrát.

Výsledky 8. kola (9. hraného): J. Hradec - Rudolfov 5:1 (1:0), Písek B - Ševětín 3:1 (2:0), Katovice - Dačice 6:2 (3:0), Protivín - Želeč 0:1 (0:0), Planá n.L. - Olešník 0:3 (0:1), Čimelice - Hluboká 5:0 (4:0), Soběslav - Milevsko 2:1 (1:1), Třeboň - Osek 5:0 (2:0).

1. Sokol Želeč 9 7 1 1 27:8 22
2. SK Siko Čimelice 9 6 3 0 23:5 21
3. FK Spartak Soběslav 9 6 3 0 20:5 21
4. SK Rudolfov 9 5 3 1 17:10 18
5. TJ Hluboká nad Vltavou 9 5 2 2 18:13 17
6. Jiskra Třeboň 9 3 4 2 11:6 13
7. FK Protivín 9 3 4 2 11:7 13
8. FC Písek B 9 3 3 3 16:13 12