• 0
Fotbalisté Letohradu zdolali v 8. kole divize C „béčko“ Pardubic vysoko 5:0. Třemi góly k vysokému výsledku přispěl Jiří Štěpán, rozhodl hlavně druhý poločas. Na zajímavé momenty se podívejte ve videu.

V Letohradu otevřel skóre po půlhodině hry Jiří Štěpán přesnou hlavičkou. V první půli už žádné branky nepadly, zato druhá půle nabídla 160 divákům hned čtyři.

A byl to opět Štěpán, který vložil nohu do prudkého centru Radka Tichého v 50. minutě. Na 3:0 zvyšoval povedeným lobem Tomáš Kabourek, následně zkompletoval Štěpán hattrick a gólový účet utkání uzavřel z pokutového kopu Tichý.

„Rozhodující pro další vývoj utkání byla druhá branka na začátku druhého poločasu. Od tohoto okamžiku hosté rezignovali a utkání se jen dohrávalo,“ řekl pro klubový web trenér Letohradu František Dvořák.

Výsledky 8. kola: Př. Kopanina - Živanice 1:5 (0:4), Vysoké Mýto - Kratonohy 1:0 (1:0), Letohrad - Pardubice B 5:0 (1:0), Ostrá - Čáslav 1:2 np (1:1), Chrastava - Kutná Hora 1:2 (0:1), Kolín - Trutnov 3:1 (0:1), Dvůr Králové - Ústí n.O. 1:3 (1:2), Turnov - Náchod 1:3 (0:0).

1. Jiskra Ústí n.Orlicí 8 5 2 1 0 14:5 20
2. Sokol Živanice 8 4 3 1 0 22:10 19
3. FK Čáslav 8 5 1 1 1 20:6 18
4. SK Vysoké Mýto 8 5 0 1 2 13:10 16
5. Sportovní sdružení Ostrá 8 2 3 2 1 7:5 14
6. FK Letohrad 8 3 2 1 2 11:12 14
7. Sparta Kutná Hora 8 3 0 4 1 8:6 13
8. Dvůr Králové nad Labem 8 2 3 1 2 11:12 13