• 0
Fotbalisté Hrobců uhájili čelo tabulky. V duelu 8. kola přeboru Ústeckého kraje zvítězili nad druhými Louny 4:1 a odskočili svému soupeři na tři body. Na zajímavé momenty se podívejte ve videu.

Vstup do zápasu vyšel lépe domámím Hrobcům - v šesté minutě otevřel gólový účet Karel Tomášek po rychlém kontru. Louny vyrovnaly po půlhodině hry, jenže trefa Pavla Soukupa byla z jejich strany poslední. Ještě do přestávky stihli domácí opět vedoucí branku, radoval se Marek Polák.

Po obrátce přidal třetí gól Hrobců po centru z levého křídla Petr Matoušek, na něhož o pár okamžiků později navázal svým druhým zásahem v zápase Polák.

„Soupeř byl důraznější v koncovce a obětavější ve vlastním pokutovém území, proto vyhrál zaslouženě,“ uznal trenér Loun Pavel Schettl v rozhovoru pro klubový web.

Výsledky 8. kola: Kadaň - Bílina 3:2 (1:2), Hrobce - Louny 4:1 (2:1), Modlany - Neštěmice 4:3 np (3:3), Litvínov - Krupka 2:1 np (1:1), Litoměřicko B - Srbice 4:3 np (3:3), Žatec - Horní Jiřetín 4:2 (2:1), Brná - Proboštov 4:3 np (3:3).

1. SK Hrobce 8 7 0 0 1 39:10 21
2. FK Louny 8 6 0 0 2 24:10 18
3. TJ Krupka 7 5 0 2 0 22:5 17
4. FK Slavoj Žatec 8 5 1 0 2 23:20 17
5. Sokol Srbice 7 4 1 1 1 19:8 15
6. FK Bílina 7 3 1 1 2 12:10 12
7. FK Litoměřicko B 7 3 1 0 3 17:17 11
8. FK Tatran Kadaň 7 3 1 0 3 15:23 11