• 0
Fotbalový útočník Petr Švancara dal za poslední tři zápasy v přeboru Jihomoravského kraje pět branek. Tu poslední v 9. kole do sítě Bosonoh, na konci utkání proměnil pokutový kop. Tišnov zvítězil 4:1 a bez porážky vede tabulku. Podívejte se na video.

Švancara se poslední dobou rozjel - napřed hattrick při výhře 6:0, poté přispěl jednou trefou k dalšímu vítězství. Tišnov popáté v sezoně nasázel svému soupeři minimálně čtyři branky, o jednu z nich se opět postaral brněnský patriot.

Tentokrát uzavíral skóre zápasu na 4:1 pro hostující mužstvo, v 86. minutě spolehlivě proměnil nařízenou penaltu. V duelu samotném se blýskl dvougólový Tomáš Sodomka, jenž už v první půli zařídil obrat Tišnova. Hosté totiž na hřišti Bosonoh od 15. minuty prohrávali.

Nakonec se jim povedlo klání ovládnout a bez porážky zůstávají na první příčce tabulky.

Výsledky 9. kola (10. hraného): Bosonohy - Tišnov 1:4 (1:2), Ivančice - Novosedly 4:0 (0:0), Sparta Brno - Bučovice 3:3 (0:1), M. Krumlov - Vojkovice 2:3 (1:0), Boskovice - Rousínov 3:0 (0:0), Lanžhot - Ráječko 3:1 (0:1), Mutěnice - Moravská Slavia 2:3 (2:1), Bystrc - Bohunice 1:0 (0:0).

1. AFK Tišnov 10 7 3 0 35:11 24
2. TJ Sokol Lanžhot 10 7 2 1 24:13 23
3. FK Mutěnice 10 7 1 2 32:11 22
4. FC Dosta Bystrc-Kníničky 10 6 2 2 27:16 20
5. FC Ivančice 10 5 2 3 25:20 17
6. FC Boskovice 10 5 2 3 20:18 17
7. TJ Tatran Bohunice 10 5 1 4 20:13 16
8. FC Moravský Krumlov 10 5 0 5 15:27 15