• 0
Fotbalisté Baťova zdolali v osmém kole přeboru Zlínského kraje Chropyni 7:1. Úplně stejným výsledkem skončilo i utkání mezi Bošicemi a Vsetínem, z vysoké výhry se radovalo domácí mužstvo. Podívejte se na video.

V duelu Baťova s Chropyní se střetli soupeři ze středu tabulky. Překvapivě v něm domácí mužstvo zcela dominovalo, ač se před osmým kolem nacházelo pod svým sokem. Už první poločas ovládl Baťov jednoznačně 4:0. Dvěma góly se blýskli Pavel Krajča a Michal Vitásek.

To Vsetín přijel do Boršic jako jednoznačný favorit a svou roli velice záhy potvrdil. Hned v první minutě otevřel skóre Pavel Prešnajder, jenž ve zbytku utkání zvládl zkompletovat hattrick. Hostující mužstvo vedlo už po jedenácti minutách 3:0, nakonec zvítězilo 7:1 a udrželo se na dostřel vedoucí trojici.

Přebor Zlínského kraje vedou s osmnácti body Luhačovice, následují o skóre horší Strání a Provodov.

Výsledky 8. kola: Baťov 1930 - Chropyně 7:1 (4:0), Bystřice p.H. - Kelč 3:2 np (2:2), Morkovice - Vigantice 1:0 (0:0), Rožnov p.R. - Fryšták 2:1 (2:0), Štítná n.Vláří - Strání 0:2 (0:1), Boršice - Vsetín 1:7 (1:4), Provodov - Luhačovice 1:0 (1:0).

1. FK Luhačovice 8 6 0 0 2 20:8 18
2. FC Strání 8 6 0 0 2 15:7 18
3. FC RAK Provodov 8 5 1 1 1 14:10 18
4. FC Vsetín 8 5 1 0 2 24:12 17
5. FC Morkovice 9 5 0 0 4 19:18 15
6. FK Bystřice p.Hostýnem 8 3 2 1 2 15:12 14
7. SK Baťov 1930 8 3 1 0 4 19:18 11
8. FK Chropyně 8 3 1 0 4 11:22 11