• 0
Fotbalisté Bíliny z přeboru Ústeckého kraje porazili v sedmém kole soutěže Litvínov 3:1. Rozdílovou trefu zaznamenal ve druhém poločase Lukáš Záhradský, který nachytal brankáře soupeře nechytatelným lobem z dálky. Odpověděl tak na předchozí gól litvínovského Jiřího Ducháčka, který levačkou přesně zacílil pod břevno. Podívejte se na video.

Hráč Bíliny Lukáš Záhradský dal v zápase s Litvínovem dva góly. Kromě zmíněného lobu ze třiceti metrů přidal v závěru gól na 3:1, když dorazil odraženou střelu. Bílina se díky vítězství vzdálila svému soupeři v tabulce na rozdíl šesti bodů.

Litvínov, který má v soutěži s dalšími dvěma kluby nejhorší útok, dal v zápase jediný gól. Na 1:1 srovnával chvíli po změně stran nechytatelnou střelou z dálky Jiří Ducháček.

„Dnes jsme odehráli dobré utkání, hráli jsme trpělivě a přes neproměněné šance v první půli jsme dokázali zvítězit,“ hodnotil na klubovém webu Bíliny předseda klubu Petr Procházka.

Tabulku Ústeckého krajského přeboru vedou Hrobce, třetí Louny si vylepšily skóre demolicí Brné, které daly doma sedm gólů, aniž by samy inkasovaly.

Brná dostala v posledních dvou zápasech šestnáct gólů, minule podlehla Hrobcům 0:9.

Výsledky 7. kola: Hrobce - Modlany 3:2 (2:1), Srbice - Kadaň 5:0 (1:0), Bílina - Litvínov 3:1 (1:0), Proboštov - Žatec 1:2 np (1:1), Horní Jiřetín - Vilémov 1:0 np (0:0), Krupka - Netěmice 2:3 np (2:2), Louny - Brná 7:0 (3:0).

1. SK Hrobce 7 6 0 0 1 35:9 18
2. TJ Krupka 6 5 0 1 0 21:4 16
3. FK Louny 6 5 0 0 1 20:5 15
4. Sokol Srbice 6 4 1 0 1 16:5 14
5. FK Slavoj Žatec 6 4 1 0 1 18:15 14
6. FK Bílina 6 3 1 1 1 10:7 12
7. Sokol Horní Jiřetín 7 2 1 2 2 8:13 10
8. FK Litoměřicko B 6 3 0 0 3 14:14 9