• 2
Marek Polák nasázel proti Brné hattrick, ale určitě nezapomene zejména na první trefu - podařilo se mu skórovat přímo z rohového kopu. Hrobce pak v 6. kole fotbalového přeboru Ústeckého kraje vyhrály vysoko 9:0. Podívejte se na video.

Polák se parádně trefil v šesté minutě utkání proti Brné, zanedlouho přidal i druhou branku technickou střelou zpoza pokutového území. Jiří Neuman pak dostal přesnou přihrávku do uličky a zvýšil na 3:0 pro hosty, kteří nakonec za první půli stihli čtyři góly - penaltu proměnil Karel Tomášek.

Druhý poločas probíhal podobně jako ten první. Lídr soutěže dominoval a domácí lovili balon ze sítě. Polák zkompletoval hattrick z pokutového kopu, pak Hrobce přečíslily obranu Brné a radoval se Karel Mikas. Dvěma góly se blýskl Vít Kala a na hrozivých 9:0 uzavřel Jan Lukeš v poslední minutě.

Hrobce vedou tabulku s patnácti body. Stejně se daří i druhé Krupce, ta má ale oproti lídrovi zápas k dobru.

Výsledky 6. kola: Brná - Hrobce 0:9 (0:4), Litvínov - Srbice 0:3 (0:2), Litoměřicko B - Horní Jiřetín 2:0 (0:0), Vilémov - Proboštov 3:0 (1:0), Modlany - Krupka 0:1 (0:1), Neštěmice - Bílina 0:2 (0:0), zápas Žatec - Louny je na programu 28. září.

1. SK Hrobce 6 5 0 0 1 32:7 15
2. TJ Krupka 5 5 0 0 0 19:2 15
3. FK Louny 5 4 0 0 1 13:5 12
4. FK Slavoj Žatec 5 4 0 0 1 17:14 12
5. Sokol Srbice 5 3 1 0 1 11:5 11
6. FK Bílina 5 2 1 1 1 7:6 9
7. FK Litoměřicko B 6 3 0 0 3 14:14 9
8. FK Tatran Kadaň 5 2 1 0 2 12:16 8