• 0
Hattrick Davida Hlavy a jeden gól Lukáše Hlavy. Fotbalisté Červeného Kostelce díky jejich příspěvku porazili v duelu šestého kola přeboru Královéhradeckého kraje Dobrušku 4:1 a v tabulce jsou druzí za Jičínem. Podívejte se na video.

Byl to především duel Davida Hlavy, a to od prvních minut. Krátce po začátku zápasu dal dvě branky a třetí přidal z penalty po přestávce. Lukáš Hlava dal v zápase jeden gól - dvě minuty před koncem se prosadil po centru do pokutového území.

Dobruška, předposlední celek tabulky, se zmohla na jedinou odpověď, o kterou se postaral ve 23. minutě Roman Čopík.

„Úvod zápasu nám jednoznačně vyšel, ale rychlé góly nám paradoxně herně ublížili. Soupeř pak svými brejky několikrát překonal obranu a z jedné šance snížil. Po přestávce už byla hra zcela v naší režii, vyhráli jsme zaslouženě,“ hodnotil vedoucí mužstva Červeného Kostelce Josef Macek pro portál fotbalunas.cz.

Na prvním místě tabulky je díky lepšímu skóre oproti Červenému Kostelci Jičín, poslednímu Broumovu dal o víkendu tři góly.

Výsledky 6. kola: Slavia HK - Vysoká 0:2 (0:1), Jičín - Broumov 3:0 (2:0), Chlumec nad Cidlinou - Kostelec nad Ohří 3:2 (0:2), Nové Město - Jaroměř 2:5 (0:2), Hořice - Provodov 3:0 (2:0), Č. Kostelec - Dobruška 4:1 (2:1), RMSK Cidlina - Libřany 0:2 (0:1), Rychnov nad Kněžnou - L. Bělohrad 4:0 (2:0).

1. SK Jičín 6 5 0 0 1 16:3 15
2. TJ Červený Kostelec 6 5 0 0 1 15:6 15
3. FK Jaroměř 6 4 1 0 1 21:8 14
4. SK Libčany 6 3 1 2 0 10:3 13
5. Spartak Rychnov n. Kněžnou 6 4 0 0 2 16:10 12
6. RMSK Cidlina Nový Bydžov 6 4 0 0 2 9:8 12
7. FK Kostelec nad Orlicí 6 2 2 0 2 13:11 10
8. FK Vysoká nad Labem 6 2 2 0 2 6:5 10